نمناک ورزشفوتبال خداحافظی فریدون زندی از دنیای فوتبال
خداحافظی فریدون زندی ، فریدون زندی
فریدون زندی بازیکن سابق استقلال و تیم ملی بعد از ماه ها خانه نشینی ترجیح داد از فوتبال خداحافظی کند.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1394

خداحافظی فریدون زندی از فوتبال

هافبک سابق کایزرسلاترن، استقلال ، استیل آذین و تیم ملی که زننده یکی از گل های دربی سرخابی نیز بود در تصمیمی اعلام کرد به دنبال خداحافظی از دنیای فوتبال است.

فریدون زندی در پیامی که در صفحه شخصی اش منتشر کرده نوشته:فکر می کنم دیگر وقتش رسیده که خداحافظی ام از فوتبال را اعلام کنم. سخت ترین تصمیمی که در زندگی ام گرفتم. بعد از مصدومیت طولانی و سختی که داشتم تصمیم گرفتم از ورزشی که عاشقش هستم کنار بروم و میخواهم از خانواده ام، دوستانم، باشگاه ها و طرفدارانم تشکر کنم. برای حمایت شان در این سال ها. لحظه های خوب و بد داشتم که از هیچ کدام پشیمان نیستم. خدا را شکر توانستم در این سال ها در این سطح فوتبال لذت ببرم. برای آن طرفدارانی که منتظر برگشتنم بودند باید بگویم ببخشید. من آماده بودم و همه سعی ام را کردم ولی دلیلی دارد که این تصمیم را گرفتم. در آخر می خواهم از همسرم تشکر کنم که همیشه مرا حمایت کرده مخصوصا بعد از مصدومیتم. خداحافظی کردن همیشه سخت است ولی برمیگردم.

خداحافظی فریدون زندی از دنیای فوتبال

خداحافظی فریدون زندی از دنیای فوتبال
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف