نمناک ورزشفوتبال تصمیم محسن بنگر برای خداحافظی از فوتبال
خداحافظی محسن بنگر ، جدایی محسن بنگر از پرسپولیس
محسن بنگر مدافع باتجربه تراکتورسازی از ناحیه کمر به شدت دچار آسیب دیدگی شده و ممکن است از فوتبال خداحافظی کند.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1395

محسن بنگر در دو راهی ماندن و خداحافظی

مصدومیت محسن بنگر، بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی تراکتورسازی تا حدودی به خبرهای مبنی بر خداحافظی این مدافع باتجربه را قوت بخشید.

روزی که محسن بنگر از پرسپولیس جدا شد و به تراکتورسازی آمد، خیلی ها به انتقاد از حضور او که سنش کمی بالا رفته انتقاد کردند امیر قلعه نویی اما محکم پشت انتخابش ایستاد و به حمایت از بنگر پرداخت. بنگر اگرچه در بازی اول مقابل استقلال خوزستان 90 دقیقه در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت اما مصدومیت های پشت سر هم و سر باز کردن برخی دردهای کهنه، مانع این شد تا کادرفنی همواره او را در اختیار داشته باشد.

خداحافظی محسن بنگر

محسن بنگر از فوتبال خداحافظی میکند؟

 در شرایطی که گفته می شد بنگر مقابل پرسپولیس می تواند به طور کامل بازی کند اما ناگهان صبح بازی پنجم تراکتورسازی در لیگ شانزدهم خبر حذف این بازیکن از لیست 18 نفره منتشر شد که البته یک تبصره عجیب داشت. بنگر که به نظر می رسید از مصدومیت های پرتعداد خسته شده، قبل از بازی به نزدیکانش اعلام کرد شاید نیم فصل از فوتبال خداحافظی کند. رسانه ای شدن این موضوع خیلی ها را بر آن داشت تا بنگر را از تصمیمش منصرف کنند و از سوی دیگر پزشکان تراکتورسازی نیز تلاش زیادی کردند تا او را به شرایط آرمانی برسانند. به هر ترتیب بنگر پس از صحبت با امیر قلعه نویی در آن مقطع از فکر خداحافظی بیرون آمد و برای بازگشت به ترکیب تراکتور تلاش کرد. بنگر حتی در بازی هفته هشتم مقابل سایپا نیز 90 دقیقه بازی کرد اما مقابل فولاد بار دیگر نیمکت نشین بود. او حالا در آستانه دیداربا گسترش فولاد در دربی تبریز کمرش را مورد جراحی قرار داده تا بار دیگر شایعه خداحافظی اش از فوتبال مطرح شود.
 

واکنش طارمی به خداحافظی محسن بنگر

در این باره گفته می شود او همچنان برای ماندن یا رفتن از فوتبال در نیم فصل دچار تردید است. بنگر بابت مصدومیت های پرتعدادش اذیت می شود اما از سوی دیگر علاقه داردحداقل تا پایان فصل به فوتبال ادامه دهد. دوستان بنگر که از تئوری اش باخبر شده اند هم در چنین شرایطی قصد منصرف کردن او را دارند. حتی برخی پرسپولیسی های سابق مثل مهدی طارمی نیز به بنگر پیام دادند که فکر خداحافظی را از سرش بیرون کند.


چیزی که مسلم است بنگر از چند روز دیگر پس از سپری کردن دوران نقاهت خود برای بهبودی کمرش به تمرینات تراکتورسازی برمی گردد اما احتمال دارد در ادامه فصل نیز دچار مشکلاتی از این قبیل شود.

بنگر 37 ساله در لیگ شانزدهم 191 دقیقه برای تراکتورسازی در لیگ برتر به میدان رفته است. او البته در بازی حذفی مقابل فولادیاسوج نیز 90 دقیقه به میدان رفت اما به هر حال با توجه به مصدومیت های پرتعداد، دقایق زیادی در ترکیب تیمش حضور نداشته است.

باید منتظر ماند و دید تصمیم نهایی بنگر درباره ادامه یا خداحافظی اش از فوتبال چه خواهد بود.

تصمیم محسن بنگر برای خداحافظی از فوتبال

تصمیم محسن بنگر برای خداحافظی از فوتبال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف