نمناک اخبارورزشی خداحافظی مهدی طارمی از پرسپولیس قطعی شد؟
خداحافظی مهدی طارمی ، پرسپولیس
خداحافظی مهدی طارمی با هم تیمی هایش قطعی است،وی منتظر پایان محرومیت و هم چنین پیوستن به تیم خارجی است.
تاریخ انتشار : 17 دی 1396

اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره خداحافظی مهدی طارمی

اخیرا که زمزمه های خبر جدایی طارمی از پرسپولیس به گوش می رسید با اظهارات روز گذشته سرپرست باشگاه پرسپولیس قوت گرفت وی در مورد مهدی طارمی گفت این بازیکن از تیم فوتبال پرسپولیس جدا خواهد شد و به زودی قرارداد خود را با الغرافه قطر امضا می کند.

گرشاسبی روز گذشته و در پایان بازی تیم های نفت و پرسپولیس در مورد مهدی طارمی اظهار کرد:بازیکن را به زور نمی توان نگه داشت چرا که طارمی خواهان رفتن است و باشگاه بزرگ پرسپولیس نمی تواند یک بازیکن را به زور در تیم نگه دارد.

خداحافظی مهدی طارمی

ماججرای خداحافظی مهدی طارمی به کجا رسید؟

گفته می شود مهدی طارمی مذاکرات نهایی را برای عقد قرارداد با الغرافه قطرانجام داده است و روز گذشته خبر رسید که وسلی اسنایدر بازیکن هلندی با این تیم قطری قرارداد بسته است و بازیکن بعدی مهدی طارمی خواهد بود که به زودی قرارداد خود را با این تیم قطری امضا می کند.

با این اوصاف باید رفتن مهدی طارمی از پرسپولیس را قطعی دانست.

طارمی برای این انتقال مبلغ 1.7 میلیارد تومان دریافت خواهد کرد و این فقط برای 11 بازی و تا پایان فصل جاری لیگ قطر است .
طارمی در مورد فصل آینده اگر بخواهد توافقی انجام دهد مبلغ 3.5 میلیارد دریافت خواهد کرد و تیم فوتبال پرسپولیس هم با این انتقال رقمی معادل 2 میلیارد تومان دریافت خواهد کرد.

خداحافظی مهدی طارمی قطعی است

جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس قطعی است. دیروز برانکو گفته از او خبری ندارد و از سویی مهدی هم می گوید خسته است و دل و دماغ تمرین کردن با تیم پرسپولیس را ندارد. هر چند او در تمرینات تیم ملی حاضر می شود.

مهدی منتظر پایان محرومیت و هم چنین پیوستن به تیم خارجی است. شاید در این بین با کی روش هم مشورتی داشته باشد. طبیعتا کی روش بیشتر مایل به حضور این بازیکن در یک تیم اروپایی است در حالی که این روزها صحبت از حضورش در تیم الغرافه قطر به گوش می رسد.

به صورت آنچه که از هم اکنون مسلم است اینکه مهدی طارمی را دیگر در ترکیب پرسپولیس نخواهیم دید و او مدت هاست که با تیم پرسپولیس خداحافظی کرده و بر سر تمرینات این تیم حاضر نمی شود.

خداحافظی مهدی طارمی از پرسپولیس قطعی شد؟

برگرفته از ورزش 11 - موج - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف