پیام صادقیان هافبک نفت تهران که مدتی است تصمیم به جدایی از تیم نفت را دارد در اقدامی عجیب و غافلگیر کننده در صفحه اینستاگرام خود از فوتبال خداحافظی کرد.

پیام صادقیان از فوتبال خسته شده است ، او خداحافظی کرد !!!

ایتدای فصل حضور پیام صادقیان در نفت تهران موجب شد خیلی ها مدعی شوند این بازیکن با حضور در این تیم مجددا به روزهای اوج برخواهد گشت و حتی می تواند ملی پوش شود. اما مدتی است که خبر جدا شدن او را از نفت می شنویم. پیام صادقیان که در روزهای گذشته از جدایی خود از نفت تهران خبر داده بود، این بار از فوتبال خسته شده است!

پیام صادقیان از فوتبال خسته شده است ، او خداحافظی کرد

 پیام صادقیان که با حضور در نفت تهران به دنبال بازگشتی رویایی به فوتبال و دوران درخشان بود اکنون با توجه به عدم دریافت رضایتنامه اش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 هافبک سابق ذوب آهن ، پرسپولیس و نفت تهران که در فصل گذشته دوران پرحاشیه ای را پشت سر گذاشته بود در این فصل به همراه علیرضا منصوریان به دنبال بازگشتی رویایی به فوتبال بود. صادقیان که موفق شده بود تا حدودی به وعده خود عمل کند در ادامه فصل با توجه به مشکلات مالی این باشگاه بنای ناسازگاری گذاشت و در ادامه نیز به دنبال دریافت رضایتنامه اش از این باشگاه برای حضور در تیم دیگری بود که با مخالفت مسوولان این تیم همراه شد.

صادقیان با توجه به این اتفاق در تصمیمی عجیب پستی در صفحه اینستاگرامش قرار داده و اعلام کرده از فوتبال حالش بهم می خورد و می خواهد خداحافظی کند.

خداحافظی غیرمنتظره پیام صادقیان از فوتبال

 

خداحافظی غیرمنتظره پیام صادقیان از فوتبال !!! + عکس

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
برگرفته از ورزش 3 -/ ن.م
نظرات
وبگردی