نمناک ورزشفوتبال جزئیات شایعه خداحاظی کارلوس کی روش از تیم ملی
کی روش ، کارلوس کی روش
پس از باز ی تیم ملی فوتبال ایران در برار گوام شایعاتی در مورد خداحافظی کی روش در محال ورزشی پیچید که صحت ماجرا را در ادامه خواهید خواند.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394
بازدید : 4,014 نفر

شایعه جدایی کی روش از فوتبال ایران

امروز پس از شنیدن خبر خداحافظی احتمالی کی روش که البته احتمالش از قبل هم می رفت فقط یک دلیل به ذهنمان خطور کرد:فشار این روز های اطرافیان به کفاشیان و دعوا های داخلی با اسدی و .... 

این که کی روش دوباره تصمیم به رفتن بگیرد حق اوست، چرا که در این چند ماه هر چقدر فشار لازم بود از سوی برخی ها و با دستور برخی دیگر به او وارد کردند و کی روش هر چقدر مغرور و خودخواه باشد و هر چه در ایران با یکدندگی حرف خودش را زد اما باز هم سر مربی تیمی بود که ما برای پیروزی هایش هورا می کشیم. 
 
خداحافظی کی روش
 
این بار داستان متفاوت است و کی روش می داند که این شمشیر ها بالاخره سر او را می برد و برای همین اگر خدا حافظی صورت بگیرد، این بار جدی تر از هر بار است و مانده ایم که نفر بعدی که بیاید با چه کسانی آبش در یک جوی می رود و با چه کسانی مشکل خواهد داشت. 
 
این داستان باید ریشه ای حل شود یک سر مربی یک قرار داد دارد و طرف حسابش هم یک سازمان و ارگان است و این نمی شود که هر روز با روش های مختلف جواب گوی آدم های ریز و درشتی باشد که درفوتبال خود نمایی می کنند.
 
در این باره البته هنوز خبری رسمی از خود کی روش و یا اردوی این تیم از گوام به تهران مخابره نشده است و شاید در راه طولانی گوام تا تهران خبر در اقیانوس مدفون شود و باز کی روش بماند و نوازش های دور و اطراف ....  
 

دبیری:خداحافظی کی روش صحت ندارد 

شهرام دبیری در خصوص شایعه هایی در خصوص خداحافظی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال گفت:فکر نمی کنم چنین چیزی صحت داشته باشد. این موضوع در حد گمانه زنی های رسانه هاست . 
 
وی ادامه داد:سرمربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون ایران قرار داد دارد. 
 
وی درخصوص جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:چهارشنبه جلسه هیات رئیسه برگزار می شود و درباره حسابرسی مالی به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت دراین جلسه درباره مجمع آتی فدراسیون هم به گفتگو می پردازیم. 
 
دبیری درباره اختلافات فدراسیون فوتبال به این جمله اکتفا کرد:اختلاف نظر میان همه ارگان ها وجود دارد در حال حاضر آتش بس اعلام شده است.
 
شهاب الدین عزیزی خادم نیز در خصوص مسائل جاری فدراسیون فوتبال و شایعاتی که درباره خداحافظی کی روش گفت:در این باره پس از جلسه چهارشنبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پاسخگوی شما خبرنگاران خواهم بود.

جزئیات شایعه خداحاظی کارلوس کی روش از تیم ملی

جزئیات شایعه خداحاظی کارلوس کی روش از تیم ملی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف