نمناک ورزشگوناگون افشاگری خداداد عزیزی درباره جادو جنبل در فوتبال!
خداداد عزیزی ، عادل فردوسی پور
خداداد عزیزی در برنامه نود دست به افشاگری زد و حرف های تکان دهنده ای درباره وجود جادو و جنبل در فوتبال ایران گفت.
تاریخ انتشار : 9 آذر 1395

خداداد عزیزی در برنامه نود

چند سالی است اما راز از پرده بیرون افتاده است. گفته می شود به غیر از تکنیک فردی بازیکنان و هوش مربیان، کسانی قبل یا حین بازی، بازیکنان تیم حریف را جادو می کنند.

خداداد عزیزی ستاره سابق تیم ملی قسمتی از مصاحبه خود با برنامه نود را در مورد جادوگری در فوتبال صحبت کرد.
 
خداداد عزیزی

خداداد عزیزی ستاره سابق تیم ملی

 

در بخشی از مصاحبه شب گذشته عادل فردوسی پور با خداداد عزیزی، مجری برنامه نود از این چهره فوتبالی درباره وجود جادو و جنبل در فوتبال سوال پرسید که خداداد گفت:«صد در صد در فوتبال جادو و جنبل داریم. من خودم دیده ام. یک مدیری را به چشم خودم دیدم. اعتقاد داشت که در ارتباط است. آمد یک تیمی را گرفت. بازی که داشتند، می گفت آن تیم کدام بازیکنشان خطرناک است؟ مثلا می گفتم عادل فردوسی پور. بعد می گفت عادل فردوسی پور، فوت می کرد توی پلاستیک و در پلاستیک را می بست. 4 تا بازی را با همین روش بردند. یک بازی را خوردند به تیمی که آن ها هم دنبال جادو بودند.»


او ادامه داد:«اعتقادات این ها بر این است که ادرار، سحر را باطل می کند. در یک سری بطری ادرار کردند و ریختند دور زمین. دو تا هم گل زدند و رفتند! یعنی جادوگر ادرار بر جادوگر فوتی غلبه کرد!»
خداداد گفت:«جادوگرانی داشتیم که به مربی تعویض می دادند. این کار را هم انجام می دادند که بازیکن را راس دقیقه بیرون می کشیدند. بازیکنانی هستند که شهادت بدهند راس همان دقیقه می آمدند بیرون. ربطی هم نداشت که خوب بازی کرده اند یا بد.»

خداداد عزیزی دیگر آن قند «فریمان» گذشته نیست، تند و تلخ و گزنده حرف می زند، به نظر می رسد جز خودش و مهدی هاشمی نسب رفیق گرمابه و گلستانش کمتر کسی را از عیب بری می داند.

افشاگری خداداد عزیزی درباره جادو جنبل در فوتبال!

افشاگری خداداد عزیزی درباره جادو جنبل در فوتبال!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین-/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف