نمناک ورزشفوتبال صحبت های خداداد عزیزی درباره کی روش
خداداد عزیزی ، تیم ملی فوتبال ایران
خداداد عزیزی درباره نحوه عملکرد مربی تیم ملی فوتبال ایران صحبت کرد و گفت کی روش باید پس از جام جهانی هم در ایران بماند.
تاریخ انتشار : 13 تیر 1396

خداداد عزیزی درباره کی روش صحبت کرد

خداداد عزیزی مهاجم اسبق تیم ملی ایران معتقد است که کارلوس کی روش باید بعد از جام جهانی 2018 هم در تیم ملی ایران بماند. عزیزی ابتدا در خصوص فصل نقل و انتقالات و اینکه خیلی ها معتقدند استقلال و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند گفت:این دو تیم برای فصل آینده بازیکنان خوبی دارند ولی هنوز لیگ شروع نشده و نمی توان گفت که حتما یکی از این دو تیم قهرمان می شوند. استقلال و پرسپولیس بازیکنان خوبی جذب کردند اما مهم این است که نفرات جدید در این تیم جواب بدهند. باید منتظر ماند تا لیگ شروع شود، ضمن اینکه چند تیم دیگر هم شانس قهرمانی دارند.

عزیزی در خصوص عملکرد کی روش در تیم ملی گفت:هر فردی بگوید کی روش نتایج بدی گرفته مطمئنا چیزی جز غرض ورزی و حسودی ندارد. من 4 سال پیش که قرار بود کی روش بماند منتقد او بودم و گفته بودم که عقد قرارداد با این مربی غلط است ولی بدون تعارف باید بگویم که آن زمان در مورد او اشتباه می کردم. به هر حال گاهی اوقات ممکن است ما اشتباه کنیم ولی باید گفت که کی روش عملکرد فوق العاده ای داشته است. 

 خداداد عزیزی

باید کی روش را حفظ کنیم

 او ادامه می دهد:فوتبال ما سالیان سال در نتیجه گیری و همچنین دفاع تیمی با مشکل مواجه شد ولی کی روش توانست سیستم دفاعی تیم ملی را به شکل فوق العاده درست کند و در نتیجه گیری هم بهترین عملکرد را داشته باشد. من معتقدم که کی روش باید بعد از جام جهانی هم حفظ کنیم ولی به شرطی که قرارداد ترکمنچای با او امضا نکنیم.

خداداد در قسمت دیگری از حرف هایش می گوید:ما باید با کی روش قرارداد امضا کنیم و این مربی تحت قرارداد فدراسیون فوتبال باشد نه این که فوتبال ما تحت قرارداد این مربی باشد. کی روش باید در چارچوب اختیارات یک سرمربی کارش را انجام دهد. قرار نیست لیگ ما 20 بار تعطیل شود و اگر بخواهیم به فلان اردو برویم حتی هتل را هم کی روش انتخاب کند. هرچیزی قواعد و شرایط خاص خودش را دارد و معتقدم با کی روش یک قرارداد اصولی و حرفه ای بسته شود.

صحبت های خداداد عزیزی درباره کی روش

صحبت های خداداد عزیزی درباره کی روش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف