نمناک ورزشگوناگون خدمت سربازی بازیکنان در باشگاه خودشان !
خدمت سربازی ، خدمت سربازی در باشگاه
خبر خوش مجلس به فوتبالیست های سرباز, فوتبالیست های دارای مدال کشوری در باشگاه خودشان مشغول خدمت سربازی میشوند.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1395
بازدید : 1,662 نفر

گذراندن خدمت سربازی در باشگاه

گذراندن خدمت سربازی در باشگاه بهترین خبر برای فوتبالیست هایی است که سرباز هستند و مدال کشوری دارند, آن ها میتوانند در باشگاه های خودشان خدمت کنند.

پنج دور رفت و برگشت لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه کشور بین مجلس و شورای نگهبان عاقبت با تاییدیه شورای نگهبان در تاریخ اول اسفندماه ٩٥ همراه شد و این لایحه به صورت قانون درآمد تا پس از ابلاغ مجلس به رییس جمهور، اجرایی گردد.


تلاش ها نتیجه داد و فدراسیون های ورزشی هم در زمره نهادهایی قرارگرفتند که می توانند از سربازهای امریه ای استفاده کنند. وزارت ورزش درخواست به کارگیری این سربازها را خواهد داد و آنها اگر دارای مدرک لیسانس و مدال کشوری(رتبه اول تا سوم رشته های خود) باشند در اختیار وزارت ورزش و فدراسیون های مربوطه قرار می گیرند و از آن طریق می توانند به عنوان مامور و پس از طی دوره آموزشی، در باشگاه های خودشان مشغول به خدمت شوند.


همچنین با اصلاح قانون خدمت سربازی که قبلا به ازای دوسال حضور در جبهه یک فرد، یکی از فرزندان او معاف می شد حالا در ازای یک سال حضور در جبهه، یکی از فرزندان او معاف می شود.

 

خدمت سربازی

خبر جدید از خدمت سربازی

 

  

خدمت سربازی بازیکنان در باشگاه خودشان !

خدمت سربازی بازیکنان در باشگاه خودشان !
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف