خراب کردن بی ام و
پسر جوان که از هدیه تولدی که پدرش به او داده بود، رضایت نداشت، بلای وحشتناکی به سر هدیه آورد.

بلایی که پسر جوان سر بی ام و آخرین مدل آورد!

یکی از مهم ترین چیزهایی که برخی از ما تمام طول سال را صبر می کنیم تا شاهد آن باشیم، روز تولد ما می باشد که این روز را همراه با دوستان و خانواده مان جشن می گیریم و به همین دلیل این روز برای هر یک از ما بسیار اهمیت دارد! با این حال نیز انتظار داریم تا دوستان و خانواده ما کادو مناسبی را به ما هدیه دهند.

هدیه بیشتر به عنوان یک یادبود می باشد و به همین دلیل ارزش معنوی آن نسبت به ارزش مادی بیشتر است که گاها شاید جایگاه این دو در ذهنیت ما تغییر یابد! برای مثال پسر جوان 22 ساله از یامونانگر هندوستان که به آکاش معروف می باشد اخیرا پدر او به عنوان کادو تولد برای او یک بی ام و سری 3 اخرین مدل را خریداری نمود.

از قرار معلوم گویی این پسر جوان از اتومبیل بی ام و خوشحال نشده بود و اصرار داشت تا پدرش برای او اتومبیل جگوار خریداری کند! اما پدرش این کار را نکرد و پسر جوان هم برای نشان دادن اعتراض خود آنرا به داخل رودخانه پرتاب کرد و در حین سقوط اتومبیل، از آن فیلمبرداری کرد و برای آنها ارسال کرد.

تصاویری که در حال مشاهده آنها هستید، متعلق به بی ام و سری 3 است که به مرور در حال غرق شدن می باشد و به همین دلیل پلیس نیروهای مختلفی را برای بیرون کشیدن این اتومبیل اعزام کرد و خوشبختانه به بیرون آورده شد. اما پدر او ادعا کرد که پسرش به هیچ وجه خواستار اتومبیل جگوار نبوده است.

داغون کردن بی ام و توسط پسر جوان + عکس

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی