نمناک سرگرمیدیدنی ها ورود خرس گرسنه به آشپزخانه! + فیلم
خرس خانه ، عجیب واقعی
خرس خانه را برای پیدا کردن غذا هدف قرار داده بود ، گرسنگی او را به داخل آشپزخانه کشاند . حیوان وحشی حین جستجو داخل یخچال و کابینت ها صاحبخانه را از خواب بیدار کرد.

خرسی که 6 ساعت داخل یک خانه چرخ می زد تا غذا پیدا کند!

خرس خانه را زیر و رو کرد تا غذایی برای خوردن پیدا کند .یک خرس قهوه ای غول پیکر وارد خانه ای در کلورادو شد و از انجایی که گرسنگی شدید حیوان را به این خانه کشانده بود به سمت آشپزخانه رفت و به جستجو پرداخت ، از داخل یخچال تا کابینت ها به طوری که انگار سالهاست با زندگی انسان ها آشناست و می داند که مواد غذایی در کجا نگهداری می شوند.

Bear raids fridge and cupboards after breaking into Colorado home

تصاویر جستجوی خرس گرسنه داخل آشپزخانه

 خرس خانه
خرس خانه

خرس گرسنه در حال جستجوی غذا داخل یخچال

 "کریس او دابریک" بی خبر از همه جا در طبقه ی بالا خواب بود زمانی که خرس وحشی داخل آشپزخانه خوراکی جستجو می کرد. بر اساس فیلم ذخیره شده در دوربین مداربسته داخل خانه مدت این خرس 6 ساعت داخل خانه مرد آمریکایی چرخ می زده است تا اینکه با ایجاد صدای شدید در آشپزخانه صاحبخانه را از خواب بیدار کرده و متوجه خود می کند.

مرد صاحبخانه از بالای راه پله متوجه خرس شده و فورا با پلیس تماس می گیرد ، نیروهای حیات وحش به سرعت به محل اعزام شده و همه چیز پایان می یابد ،به گزارش اسکی نیوز آنها مجبور به سلیک به سمت خرس می شوند تا خطری متوجه افراد حاضر در خانه نشود.

نیروهای حیات وحش و "کریس" صاحبخانه بعد از چک کردن فیلم ها متوجه ی شوند که خرس از طریق پنجره طبقه ی همکف وارد خانه شده و به جستجوی خوراکی مشغول می شود ، باورکردنش سخت است اما او در آشپزخانه روی دوپای خود ایستاده و به دقت یخچال و فریزر را چک می کند ، سپس سراغ کابینت ها رفته و سعی در پیدا کردن خوراکی دارد که صاحبخانه با سرو صدای او از خواب بیدار می شود.

کلیپ ورود خرس گرسنه به خانه ای در کلورادو 

 

ورود خرس گرسنه به آشپزخانه! + فیلم

ورود خرس گرسنه به آشپزخانه! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف