نمناک سرگرمیگوناگون خروج مادر از کما با شنیدن صدای گریه نوزادش + تصاویر
خروج از کما ، خروج از کما
صدای گریه های نوزاد موجب خروج مادر جوان از کما شد. زن جوان که برای جراحی سزارین به اتاق عمل رفته بود بعد از به دنیا آوردن نوزادش به کما رفت و به مدت یک هفته بیهوش بود.

گریه های نوزاد موجب خروج مادر از کما بعد از یک هفته شد

در این ویدئوی کوتاه لحظه ای نشان داده می شود که مادری جوان با گریه نوزادش پس از یک هفته از کما خارج می شود و برای اولین بار او را می بیند.
شِلی کاولی از منطقه شارلوت شمال کالیفرنیا پس ازآنکه به دلیل وجود لخته خون در پاهایش مجبور به عمل سزارین شد، به کما فرورفت و یک هفته بعد با ابتکار یکی از پرستاران گروه پرستاری مرکز پزشکی کارولینا، او به هوش آمد.

ماجرای خروج از کما با صدای نوزاد

شلی می گوید:از آخرین چیزهایی که به خوبی به یاد می آورم این بود که روی برانکارد دراز کشیده بودم و مرا به سمت اتاق عمل می بردند و من هم از درد گریه می کردم و در همان حال به دکترها گفتم می ترسم که دیگر هیچ وقت بهوش نیایم.
پس از یک هفته از به کما رفتن شلی، قرار شد طبق پیشنهاد یکی از اعضای گروه پرستاری، نوزاد را روی قفسه سینه مادر قرار دهند، زیرا تماس پوستی برای نوزادان بسیار اثربخش است و درنتیجه این ایده به ذهنشان رسید که شاید تماس پوستی برای مادر هم همین کارایی را داشته باشد. نکته جالب این بود که لحظاتی بعد از قرار دادن کودک در آغوش مادر، او به هوش آمد. درواقع پیش از قرار دادن نوزاد روی سینه شلی، شرایط او لحظه به لحظه در حال وخیم تر شدن بود. بعدازآنکه نوزاد را در تخت مادر گذاشتند، جِرمی، همسر شلی، چندین بار کودک را آرام تکان داد و نوازش کرد تا بالاخره نوزاد صدایی کرد. به گفته جرمی:به محض آنکه صدای گریه نوزاد بلند شد، فکر می کند صدایش تا اعماق وجود شلی نفوذ کرد و او بهوش آمد. بااین وجود شلی هنوز شدیداً تحت مراقبت های پزشکی قرار داشت و البته اوضاع عمومی او کم کم روبه بهبود بود.
خوشبختانه پس از مدتی شلی در سلامت کامل به همراه فرزندش به خانه بازگشت. ویدئوی وی نیز در اینترنت بیش از 260،000 با مشاهده شده است. او حتی کتابی درباره این تجربه دردناک خود نوشته است و امیدوار است از محل فروش آن به درمان بیماران مشابه کمک کند.

خروج از کما

خروج از کما

خروج از کما مادر جوان با شنیدن صدای نوزادش

خروج مادر از کما با شنیدن صدای گریه نوزادش + تصاویر

خروج مادر از کما با شنیدن صدای گریه نوزادش + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 89
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 83 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف