نمناک سرگرمیگوناگون خروسی که گوشواره جواهر صاحبش را بلعید! + تصاویر
خروس ، خروس جنگی
ماجرای خروس شکمویی که گوشواره جواهر گرانقیمت صاحبش را قورت داده است تبدیل به یک سوژه دیدنی در رسانه ها شده است این زن باید تا مرگ خروس خانگی اش منتظر بماند تا به گوشواره جواهرش برسد.

گوشواره جواهر داخل شکم خروس بازیگوش!

خروسی که گوشواره صاحبش را قورت داده است حالا حالا ها قصد پس دادنش را ندارد چراکه دامپزشکان با انجام هر روشی نتوانستند این گوشواره قیمتی را از شکم خروس در بیاورند.

خانم بدشانسی که خروس خانگی اش گوشواره جواهرش را بلعید مجبور است تا زمان مرگ او برای دوباره دیدن جواهر گرانبهایش صبر کند.این خروس بازیگوش هنگامیکه روی شانه صاحب خود خانم " کارلی لنون" نشسته بود در یک حرکت سریع گوشواره او را بلعید .

اکنون این زن مجبور است برای دوباره داشتن این گوشواره الماس که هدیه شوهرش به اوست 8 سال صبر کند.

به گفته دامپزشکان این گوشواره در معده این خروس 8 ماهه گیر افتاده و خارج نمی شود.

خانم کارلی میگوید:به گفته دامپزشک می توان این گوشواره را با یک عمل جراحی از معده حیوان خارج کرد اما امکان زیادی دارد که این خروس بمیرد و از آنجایی که دختر 6 ساله ام به شدت به این حیوان خانگی علاقه مند است نگرانم که با کشته شدن این حیوان او دچار بحران روحی شود بنابراین تصمیم گرفتم تا مردن او صبر کنم.

خروس

خروس خبرساز

وی اضافه می کند. این نوع خروس عمر طولانی دارد و امکان دارد این خانواده مجبور شوند زمان بیشتری را صبر کنند تا این خروس به مرگ طبیعی بمیرد.

رادیوگرافی نشان داد که گوشواره 1000 پوندی این خانم در سنگدان حیوان گیر کرده است و حتی داروهای مسهل و ملین هم نتوانست باعث خارج شدن آن از بدن حیوان شود.

خروس خبرساز

عکس خروس خبرساز که گوشواره بلعید

دامپزشکی که به این خانواده مشاوره می دهد می گوید امکان دارد در طی این 8 سال در اثر عمل هاضمه و چیزهایی که این حیوان می خورد آسیب جدی به پلاتین و الماس گوشواره وارد شود.

با این حال این خانواده عجیب همچنان اصرار دارند تا مردن حیوان به مرگ طبیعی برای دستیابی به گوشواره صبر کنند.

خروسی که گوشواره جواهر صاحبش را بلعید! + تصاویر

خروسی که گوشواره جواهر صاحبش را بلعید! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف