نمناک ورزشفوتبال اسامی خریداران استقلال و پرسپولیس
خریداران استقلال ، خریداران پرسپولیس
رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس از اعلام آمادگی حسین هدایتی و حمیدرضا سیاسی برای خرید باشگاه پرسپولیس و شرکت های خودروسازی برای خرید استقلال خبر داد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1394
بازدید : 2,081 نفر

حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت:آقایان هدایتی (صاحب امتیاز باشگاه استیل آذین) و سیاسی (مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس) برای خرید این باشگاه اعلام آمادگی کردند و شرکت های خودروسازی نیز نسبت به خرید باشگاه استقلال برنامه هایی دارند.

وی افزود:طبق برنامه بناست تا در 9 اردیبهشت ماه سومین مزایده باشگاه های استقلال و پرسپولیس برگزار شود که در این مرحله شرایط جدیدی به نفع خریداران اعمال خواهد شد.

رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس، اظهار داشت:طبق تغییر اعمال شده خریداران تنها 20 درصد از پیش پرداخت هزینه باشگاه را پرداخت می کنند و مابقی در اقساط 5 ساله پرداخت خواهد شد که این میزان پیش از این به صورت 40 درصد پیش پرداخت و بازپرداخت دو ساله مابقی هزینه ها بود.

زمانی همچنین خاطرنشان کرد:خریداران هیچ گونه تعهدی نسبت به بدهی های دو باشگاه ندارد و پرداخت بدهی ها بر عهده دولت خواهد بود و خریداران تنها برند، ساختمان و ورزشگاه باشگاه را خریداری می کنند.

بنابر این گزارش باشگاه های استقلال و پرسپولیس با قیمت پایه 290 میلیارد تومان برای هر باشگاه به مزایده گذاشته شده که پس از دو بار برگزاری مزایده در بهمن و اسفندماه سال گذشته خریداری برای آنها پیدا نشده است.

سیاسی مدیر عاملی را تایید و خرید پرسپولیس را تکذیب کرد

شنیده ها از برخی خبرگزاری ها مبتنی براینکه سیاسی و هدایتی خریداران باشگاه پرسپولیس هستند اما حمید رضا سیاسی به شدت این موضوع را تکذیب کرد.

سیاسی مدیر عامل پرسپولیس که بنا به دلایلی در چندوقت اخیر زندانی بود پس از آزادی در این باره به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:من به شدت این موضوع را تکذیب می کنم وتا این لحظه در مورد خرید باشگاه پرسپولیس تصمیم نگرفته ام.

وی در مورد پرونده خود در مراجع قضایی گفت:پرونده ام در قوه قضاییه مفتوح است و با قرار وثیقه آزاد هستم و بر این اساس نمی توانم برای خرید پرسپولیس اقدام کنم  وتمایلی هم برای این کار ندارم.

وی درباره این موضوع که این دو تیم طی 2 مزایده چرا به فروش نرسیدند و خریداری برای آنها پیدا نشد گفت:این دو باشگاه یکسری مشکلات خاص خود را دارند و البته افراد متمول سعی میکنند در پروژه های هیجان انگیز حضور نداشته باشند و این افراد بیشتر مکان ها و فضا های آرام را برای ادامه فعالیت اقتصادی خود در نظر می گیرند.

وی در مورد گفته های رویانیان در توصیه به اینکه سیاسی نمی بایستی برای خرید پرسولیس اقدام کند گفت:به هر حال بابد توصیه بزرگان را گوش کرد و بیشتر به وضع زندگی خودم رسیدگی کنم.

سیاسی همچنان در مورد وضعیت پرسپولیس گفت:نژاد فلاح یک مدیر موجه است که کارش را درست انجام داده است و همین موضوع باعث شده که من هم در این مورد فکر نکنم چرا که مشکلات خانوادگی و پرونده ای که در قوه قضائیه مفتوح دارم موانعی است که به بازگشت به پرسپولیس فکر نکنمضمن اینکه حضورم در پرسپولیس بی احترامی به قوه قضائیه است.

وی ادامه داد:مدیر عامل پرسپولیس هستم اما اختیارتم به نژاد فلاح تنفیذ شده به هر حال از همه بزرگان پرسپولیس که حرمت مرا نگه داشتند تشکر می کنم اما احتمال حضور مجددم در پرسپولیس ضعیف است.

لازم به ذکر است حسین هدایتی یکی از متقاضیان خرید پرسپولیس است و یک شرکت خورد سازی نیز در تدارک پیشنهاد برای برای خرید استقلال است.

اسامی خریداران استقلال و پرسپولیس

اسامی خریداران استقلال و پرسپولیس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف