نمناک سبک زندگیکار و زندگی شما برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان چکار می کنید ؟
بلیط هواپیما چارتر ، بلیط چارتر کیش
برای تهیه بلیط هواپیما چارتر با قیمت ارزان شما چکار می کنید؟ برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان تر چه کاری باید انجام دهیم؟

شما برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان چکار می کنید ؟

شما برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان چه کار می کنید؟ این عنوان یکی از تاپیک های مطرح شده در یکی از انجمن های اینترنتی بود که کاربر قصد داشت از سایر کاربران برای گرفتن بلیت هواپیما با قیمت پایین تر مشورت بگیرد. علاوه بر شوخی هایی که با قیمت بلیط هواپیما شده بود و در فضای مجازی بسیار رایج است، برخی از کاربران سعی می کردند به سبک خود و با تجربه خود به این سؤالات پاسخ دهند. جالب تر اینکه نویسنده تاپیک اعتراف کرده بود که هنگام رسیدن به مقصد متوجه شده که برخی از مسافران با قیمت های بسیار پایین تر از وی موفق به خرید این پرواز شده اند.
موضوع این سؤال به نظرم خیلی جالب می آمد وتصمیم گرفتم که آن را در قالب یک مقاله ارائه کنم و در جریان آن از گروه چارتر (charter.ir) برای صحه گذاشتن بر این راهکارها کمک گرفتیم.

از سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتری می خریم !

پیشنهاد یکی از کاربران خیلی جالب و امروزی به نظر می رسید که پیشنهاد خرید اینترنتی بلیط هواپیما را مطرح کرده بود. این کاربر کاملاً مشخص بود که با قوانین خرید اینترنتی آشنایی دارد و می دانست که در این وب سایت ها امکان پیدا کردن بلیط هواپیما چارتر ارزان بسیار بیشتر است. او در توجیه این پیشنهاد، به امکان مقایسه گزینه های مختلف با توجه به شرایط و زمان پرواز و همچنین فراهم آمدن امکان استفاده از پرواز چارتر اشاره کرده بود ، نمونه این سایت ها ، سایت هایی مثل علی باباwww.alibaba.ir و چارتر www.charter.ir میباشند که از قدیمی ترین سایت ها فروش بلیط هواپیما میباشند.
نظر گروه چارتر:خرید اینترنتی بلیط هواپیما از چند جهت برای کاربران مناسب است که مهمترین آن پیشنهاد قیمت های مختلف است. برای مثال کاربران در وب سایت چارتر.آی آر این فرصت را دارند که ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنند و برای رزرو آن اقدام کنند. همیشه از طریق این آدرس میتوانید تمام این پروازها را مشاهده کنید ( Charter.ir )
بلیط چارتر کیش
 
صبر می کنیم که بقیه برگردن !
پیشنهاد دوم این نه تنها جالب و کارآمد به نظر می رسید، بلکه برای بسیاری از کاربران خنده دار هم بود. او پیشنهاد داده بود که زمانی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید که بقیه در حال برگشتن از سفر باشند. اگر این پیشنهاد کمی عجیب به نظر می رسید، اما توضیحات او جالب و قابل قبول بود. پیشنهادهای مانند کاهش تعداد مسافران در زمان برگشت، خالی بودن صندلی های چارتر و همچنین کاهش تعداد تورهای مسافرتی توسط این کاربر ذکر شده بود.
نظر گروه چارتر:بله! انتقال زمان خرید بلیط هواپیما به زمانی که سفرهای برگشتی شدت می گیرند، شانس ما را برای گرفتن و خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان به شدت افزایش می دهد و این یکی از راهکارهایی است که در همه کشورهای دنیا و در همه ایرلاین ها انجام می شود. ما برای این منظور صفحات اختصاصی طراحی کردیم تا علاوه بر دیدن ارزان ترین نرخ بلیط مورد نظر در این ایام اطلاعاتی در خصوص مکان های دیدنی ، رستوران ها و بقیه موارد در این صفحهات پیدا کنید ، برای مثال این اطلاعات را میتوانید در صفحه بلیط چارتر کیش مشاهده کنید.
 
دوشنبه و سه شنبه ها بلیط هواپیما می خریم !
صبر کردن برای سفر در روزهای دوشنبه و سه شنبه؟! این پیشنهاد کمی عجیب به نظر می رسید هم کاربر بر استفاده از آن اصرار ویژه ای داشت. وقتی از او خواستیم که در این مورد برای ما بیشتر توضیح دهد، به این نکته اشاره کرد که روزهای اول هفته به دلیل شروع کار و روزهای انتهای هفته به دلیل شروع تعطیلات طرفداران چندانی برای بلیط هواپیما پیدا نمی شود و اغلب هواپیماها خالی هستند.
نظر گروه چارتر:نظر این کاربر هم تا حدود زیادی قابل اجرا و قابل قبول است. اگرچه این شیوه در تمامی طول سال قابل اجرا نیست، اما باید بپذیریم که شروع فصل و هفته کسب و کار و همچنین شروع تعطیلات در انتهای هفته باعث شلوغ شدن خطوط هوایی می شود که در روزهای دوشنبه و سه شنبه از این تراکم کاسته شده و طبیعتاً احتمال خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان بیشتر است.
بلیط لحظه آخری چارتر
 
تا دقیقه 90 صبر می کنیم !
اگرچه منظور این کاربر بلیط لحظه آخری بود و دوست داشت که آن را در قالب غیر رسمی بیان کند، اما به خوبی درک کرده بود که بلیط های لحظه آخری با قیمت پایین تر به فروش می رسند. بنابراین با این روش توانسته بودند که هزینه های سفر با هواپیما را به شکل عجیبی کاهش دهند. این کاربر می دانست که تعداد شرکت هایی که در لحظات آخر قیمت بلیط های خود را کاهش می دهند بسیار زیاد است و این بهترین فرصت است.
نظر گروه چارتر:بله پیشنهاد این کاربر هم قابلیت اجرا دارد افرادی که به فکر خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان هستند می توانند از این ایده استفاده کنند. اما باید به خاطر داشته باشند که استفاده از این گزینه همراه با ریسک است و حتی ممکن است به هواپیمای مورد نظر نرسد. پس نیاز به برنامه ریزی ویژه ای دارند.
 
فقط بلیط چارتر هواپیما !
درک این کاربر از بلیط چارتر و دلیل کاهش قیمت در این پروازها قابل تحسین بود و مشخص بود که کاملاً با سیستم ایرلاین ها و خرید بلیط هواپیما آشنایی دارد. این کاربر برای توجیه پیشنهاد خود به این مسئله اشاره می کرد که شرکت های چارتر کننده برای پر کردن صندلی های هواپیما و کاهش هزینه های خود مجبور می شوند که بلیط ها را با قیمت پایین تری بفروشند و این باعث کاهش کلی قیمت می شود.
نظر گروه چارتر:بله! باید بپذیریم که بسیاری از کاربران با گزینه چارتر و بلیط چارتری آشنایی چندانی ندارند و به همین دلیل او شانس خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان را از دست می دهند. باید اعتراف کنیم که بلیط چارتری یکی از گزینه های ایده آل برای به دست آوردن بلیط ارزان است، اما کاربران باید به خاطر داشته باشند که امکان استرداد بلیط در این شیوه وجود ندارد.
بلیط هواپیما چارتر

پیشنهاد ما :سایت چارتر.آی آر ( ( Charter.ir

در این مطلب سعی کردیم که از تجربه گروه چارتر (Charter.ir ) برای درک پیشنهاد کاربران در زمینه خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان استفاده کنیم و نشان دهیم که امکان به دست آوردن چنین بلیط هایی وجود دارد. گروه چارتر به دلیل 5 سال فعالیت خود در زمینه فروش اینترنتی بلیط هواپیما، در حال حاضر به عنوان یک مرجع فروش بلیت در ایران شناخته می شود که اعتبار بسیار بالایی دارد. برخی از ویژگی ها و قابلیت های این گروه که مطمئناً شما را برای اعتماد به آنها وسوسه می کند:
⦁ وب سایت اینترنتی با تجربه کاربری بسیار متفاوت ؛
⦁ امکان استفاده از گزینه های مختلف برای انتخاب بلیط هواپیما ؛
⦁ برخورداری از نیروهای حرفه ای و آموزش دیده برای هدایت خریداران بلیت ؛
⦁ فراهم آوردن امکان پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته ؛ 
⦁ پاسخگویی سریع و آسان در شرایط اضطراری ؛
⦁ فراهم آوردن یک سامانه راحت و بی دردسر برای کاربران غیر تخصصی برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری چارتر ؛
⦁ پیشنهاد ارزانترین بلیط هواپیما در بین گزینه های مختلف ؛
⦁ امکان استرداد بلیط هواپیما حتی پروازهای چارتری از طریق تلفن و وب سایت.
امیدواریم که تجربه گروه چارتر دات آی آر در زمینه خرید و فروش اینترنتی بلیط هواپیما به شما در این زمینه کمک کند و بتوانید پروازی امن و بی دردسر داشته باشید.

شما برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان چکار می کنید ؟

شما برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان چکار می کنید ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .