نمناک دنیای مدگوناگون خرید تخت خواب دونفره مناسب با رعایت نکات زیرکانه + عکس
خرید تخت خواب ، تخت خواب مناسب
هنگام خرید تخت خواب فقط به زیبایی آن توجه نکنید مهمتر از همه این ها راحتی شماست، تخت خواب مناسب و راحت چه ویژگی هایی دارد؟

راهنمای خرید تخت خواب دونفره

داشتن خوابی راحت و باکیفیت نیاز اصلی همه ما انسان ها است، داشتن تخت خوابی مناسب و استاندارد میتواند تاثیر زیادی در راحتی خواب ما داشته باشد به همین دلیل است که باید در انتخاب و خرید تخت خواب دقت کنید و نکات مهمی را رعایت کنید.

برخی از افراد همیشه صبح ها وقتی از خواب بیدار میشوند عصبانی و اوقات تلخ هستند دلیل آن هم این است که بد استراحت کرده اند و خواب راحتی نداشته اند . نداشتن تخت خواب مناسب و تشک راحت باعث ایجاد چنین وضعیتی میشود که اثرات جانبی مثل سر درد ، کمر درد دارد.

نکات خرید تخت خواب

نکات خرید تخت خواب مناسب

نکاتی که هنگام خرید تخت خواب باید رعایت کنید

- پیش از انتخاب مدل تخت خواب باید ابعاد اتاق خواب خود را در نظر بگیرید زیرا تخت خواب های دو نفره داری ابعاد و سایزهای مختلفی هستند پس حتما ابعاد تخت خواب باید متناسب با فضای اتاق شما باشد. ابعاد استاندارد تخت های دونفره معمولا 160 *200 سانتی متر و 180 *200 سانتی متر هستند.

ابعاد تخت خواب دو نفره

ابعاد تخت خواب دو نفره استاندارد

- برای انتخاب تشک تخت خواب بهتر است اول با انواع تشک تخت خواب آشنا شوید و سپس دست به انتخاب بزنید. البته ضد آب بودن، ضد حریق بودن و ضد نفوذ حشرات بودن پارچه های تشک سه مورد از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید تشک باید به آن دقت کرد.

  • تشک های فنری برای افرادی با سن پایین و وزن کم مناسب است مثلا کودکان.
  • تشک های طبی و فنری که تشکی خوب برای افراد در وزن های مختلف و همه سنین است.
  • تشک های طبی فنردار نیستند و خاصیت طبی دارند.

تشک تخت خواب

ویژگی های تشک تخت خواب مناسب

- نکته دیگری در خرید تخت خواب اهمیت پیدا میکند ارتفاع ان است، ارتفاع مناسب و ایده آل برای تخت خواب استاندارد یک فرد بالغ بین 35 تا 40 سانتی­متر است و اندازه­ هایی کمتر و یا بیشتر از آن مشکل ساز هستند.

 

راهنمای خرید تخت خواب دونفره و تشک مناسب + عکس

خرید تخت خواب دونفره مناسب با رعایت نکات زیرکانه + عکس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟
2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف