نمناک اخباراقتصاد افزایش قیمت خرید خط تلفن ثابت
تلفن ثابت ، خرید تلفن ثابت
تعرفه جدید خرید خط تلفن ثابت اعلام شد و قیمت تلفن ثابت به 200 هزار تومان رسید.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395
بازدید : 8,214 نفر

افزایش قیمت خرید خط تلفن ثابت

تلفن ثابت این روزها در همه خانه ها و ادارات وجود دارد و به نوعی پای ثابت زندگی ما است . در پی تورم در بخش های مختلف کشور شرکت مخابرات هم دست به کار شد و قیمت خرید خط تلفن ثابت را افزایش داد .

به گفته مسئولان مخابرات ، در ماه های اخیر شرکت مخابرات سرمایه گذاری های خوب و مناسبی را در حوزه مخابراتی انجام داده است و ما فکر می کنیم هزینه 30 ریال برای هر دقیقه مکالمه و پرداخت 500 هزار ریال برای خرید یک خط تلفن در شرایط کنونی کم است و باید در آن تجدیدنظر شود.

 تلفن ثابت

افزایش قیمت خرید خط تلفن ثابت

محمدرضا بیدخام سخنگو و مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این خبر مبنی بر اینکه تعرفه تلفن ثابت از اول مردادماه سال جاری تغییر یافته است، گفت:از ابتدای مرداد ماه سال جاری هزینه اتصال یک خط تلفن ثابت به مبلغ 2 میلیون ریال تعیین شد.

وی خاطر نشان کرد:متقاضیان دریافت تلفن ثابت در زمان ثبت نام به ازای هر خط مبلغ یک میلیون ریال پرداخت و مابقی مبلغ (یک میلیون ریال) طی 36 ماه پس از راه اندازی خط از مشترک دریافت می شود.

تلفن ثابت ، قیمت جدید تلفن ثابت

افزایش قیمت خرید خط تلفن ثابت
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف