نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو چرا خرید دستگاه لیزر دایود توصیه می شود؟
دستگاه لیزر ، خرید دستگاه لیزر
با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی در تمامی زمینه ها، علی الخصوص در زمینه ی تجهیزات پزشکی درمان و پیشگیری، شاهد کمک تکنولوژی و علم در این صنعت می باشیم.

 دلیل خرید دستگاه لیزر دایوید چیست؟

طبیعتاً در راستای بهبود موثر و دقیق و همچنین دقت و سرعت عمل بالا با کمترین عوارض و خطاهایی که بیمار و پزشکان را تهدید می کنند، قدم برداشته و در هر روز این سیستم ها به اشکال نوین تر و قابلیت های مفیدی مجهز می شوند که پزشکان و بیماران را برای استفاده از این فناوری ها ترغیب کرده و توانسته است اعتماد لازم را در میان عموم جامعه مصرف کننده ی این گروه کسب نماید.

ما در این نوشتار سعی داریم به بررسی یکی از سیستم های حوزه ی پزشکی زیبایی یعنی دستگاه لیزر دایود که برای رفع موی زائد استفاده می شود و پس از ورود به بازار تجهیزات پزشکی در وهله ی نخست مورد استقبال گسترده ی متخصصین و پزشکان این حوزه و در مرحله ی بعد مورد استقبال و اعتماد عموم مردم گشته است بپردازیم و به صورت مختصر نکات مهم را در مورد آن بیان کنیم.

دستگاه لیزر حذف موی زائد دایود آلما (Diode Alma ) که در زمره ی مدرن ترین، موثرترین و امن ترین دستگاه¬های این حوزه  قرار می گیرد، توانسته با توجه به عملکرد بسیار مثبت و کارایی بالایی که طبق آمار نمایان کرده است، جای خود را در کلینیک های معتبر باز کند و مورد استقبال متخصصین و پزشکان حاذق در این حیطه گردد.

خرید دستگاه لیزر دایود

اثر بخشی بسیار مناسب دستگاه لیزر دایود آلما  و همچنین رفع دائمی مو های زائد با حداقل عوارض جانبی نسبت به سایر دستگاه های مشابه و همچنین سازگاری و عملکرد بسیار مناسب بر روی انواع تیپ های پوستی رایج در کشور نخستین مولفه ای است که این دستگاه را بسیار محبوب گردانیده و استفاده از آن را جزء اولویت های متخصصین این حوزه قرار داده است.

با توجه به استقبال و نیاز روز افزون صنعت پزشکی زیبایی، دانشمندان و محققان بسیاری در صدد تولید و بهبود دستگاه های حذف موهای زائد و جایگزینی آن با شیوه های سنتی  شدند تا هم از عوارضی مانند درد، التهاب، سوختگی و ... جلوگیری کنند و هم اثر بخشی و درمان موثر را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورند.

لیزر دایود آلما ( Diode Alma) با عمق نفوذ 808 نانومتر قدرت نفوذ بسیار بالایی در پوست دارد و طبیعتاً به ملانین موجود در اپیدرم پوست که در سطح بالاتری قرار دارد آسیبی وارد نمی کند و مستقیماً فولیکول مو که ریشه ی اصلی رشد مو می باشد را مورد هدف قرار می دهد و از آسیب به بافت های مجاور فولیکول و همچنین سطوح بالاترجلوگیری می کند.

با توجه به قدرت بالا و عمق نفوذ بسیار زیاد این لیزر مشخصاً این سوال برای بسیاری پیش می آید که آیا این پالس تابشی بسیار قدرتمند با تماس مستقیم بر روی پوست آیا عوارضی را برای کاربر ایجاد نخواهد کرد؟ پاسخ این است که طراحان این دستگاه در کنار بالا بردن قدرت تابش لیزر برای از بین بردن ریشه ای موهای زائد یک سیستم خنک کنندگی بسیار قوی نیز در آن تعبیه کرده اند تا هنگام تماس هندپیس (یا دسته ی تابش) با پوست بیمار، هیچگونه عارضه ای ناشی از این تابش بسیار قوی، متوجه بیمار نشود و نه تنها بدون آسیب به بافت های مجاور سلول هدف به صورت دقیق عمل کرده بلکه در سطوح بالاتر پوست نیز هیچ گونه عارضه و آسیبی را ایجاد نخواهد کرد.

این دستگاه توانسته است که تمامی استانداردهای ایمنی لازم را از مراکز معتبر داخلی و بین المللی کسب کرده تا ضمانتی برای امنیت کامل بیماران، پزشکان و کاربران باشد و استفاده کنندگان با خیالی آسوده برای رفع موهای زائد از دستگاه لیزر دایود آلما استفاده کنند.

دستگاه لیزر

خرید دستگاه لیزر دایود آلما از جمله مواردی می باشد که باید به آن توجه ویژه داشت. از این رو که با توجه به گستردگی ارائه این نوع محصولات در بازار نمونه¬هایی نیز با کیفیت بسیار پایین تر عرضه می شوند که از مزایایی که در فوق به آنها اشاره کردیم بی بهره می باشند، پس توصیه بسیار مهم ما این است که در هنگام خرید دستگاه های لیزر موی زائد خصوصاً سیستم های پر طرفداری چون دستگاه لیزر دایود آلما  توجه لازم را مبذول داشته و از مراکز معتبر عرضه کننده آنها را تهیه فرمایید تا از هر گونه عارضه ای مصون بمانید. 

قیمت دستگاه لیزر دایود آلما نیز جزء نکاتی است که جهت استعلام آن باید از مراکز و منابع معتبر بهره برد تا برای به دست آوردن آن نه قیمتی گزاف بپردازید و نه به علت کیفیت نامطلوب تحت تاثیر قیمت های بسیار پایین قرار بگیرید بلکه با به دست آوردن اطلاعات کافی در مورد این سیستم اقدام به خرید دستگاه لیزر دایود آلما نموده و از پشتیبانی های لازم و خدمات پس از فروش مناسب بهره مند گردید.

شرکت طاهر تاج پارس به عنوان بزرگترین عرضه کننده تجهیزات پزشکی زیبایی و درمانی با اخذ گواهینامه ها و استاندارد های معتبر و به پشتوانه ی تجربه، نیروی انسان مجرب در حوزه ی مهندسی پزشکی و پشتیبانی حاضر به ارائه تمامی خدمات در مورد انواع دستگاه های لیزر میباشد.

این شرکت آمادگی دارد تا سوالات شما را در این زمینه به صورت مشاوره¬ی رایگان پاسخ داده و در تکریم مخاطبان خود از هیچ کوششی دریغ ننماید.

جهت کسب هر گونه اطلاعات و مشاوره در این زمینه به صورت رایگان با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

تلفن دفتر مرکزی:88992017-021

جناب آقای مهندس هاشمی :09123438025

سرکار خانم مهندس عابدینی:09123438253

وب سایت :Diodealmalaser.ir

چرا خرید دستگاه لیزر دایود توصیه می شود؟

این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .