نمناک سرگرمیاتومبیل خرید روا از بهترین و مطمن ترین مکان
اگر فکر خرید روا را دارید بد نیست که یک سری به این سایت برای خرید مطمئن و با کیفیت بزنید.

اگر در فکر خرید روآ هستید...

روآ در سال 1385 به بازار آمد. حقیقت این بود که پروژه توقف خط تولید پیکان برای ایران خودرو به آن راحتی ها که فکرش را می کنیم نبود. ابتدا پژو آردی و سپس روآ به عنوان جایگزینی مناسب برای این خودرو معرفی شدند. از سال های 1385 تا 1388، روآ جزو خودروهای خوش نام ایران به حساب می آمد. هم قیمت نسبتا کمی داشت و هم ظاهرش به اندازه کافی گول زننده بود. روآ در مقایسه با آردی تنوع رنگ بیشتری داشت (مشکی، سرمه ای و نقره ای) و همین موضوع خیلی ها را به سمت خرید آن سوق داد. سال 1388 ناگهان و در اقدامی شوک آور، اعلام شد روآ دیگر تولید نمی شود. این خبر اما به سرعت با خبر بهتری فراموش شد:روآ جی دو یا همان روآ سال طراحی خواهد شد. بله! نوادگان پیکان به این راحتی ها میدان را خالی نکردند.

خرید روآ هنوز هم خواهان دارد و اگر نگاهی به سایت دیوار بیاندازید، با روآهای زیادی مواجه خواهید شد که در معرض فروش قرار گرفته اند.

روآ سال یا همان جی دو، در بسیاری از موارد نسبت به روآی اولیه بهتر بود. نه خبری از احساس لرزش موتور در این خودرو بود و نه خبری از صداهای غیرطبیعی گیربکس. سال 1390 سالی پر از شک و تردید برای خودروی روآ بود. روآ در این سال کیفی ترین خودروی کمتر از 10 میلیون تومان در بازار خودرو معرفی شد و طبق اعلام معاون ایران خودرو:« با ارتقا سطح کیفی خودروی روآ تا زمانی که این خودرو متقاضی خرید داشته باشد، تولید خواهد شد.» در مهر همین سال مدیران ارشد این کمپانی در بیانیه ای« پایان سقف تولید» این خودرو را خبر دادند. بنا بود رانا، سمند گازسوز و پژو 206 جایگزین روآ شوند که البته در عمل چندان این اتفاق نیفتاد. 

روآ با موتور 4 سیلندری و 8 سوپاپه  قوی او اچ وی، حجم موتور 1598 سی سی، حداکثر سرعت 175 کیلومتر در ساعت و حجم باک 52 لیتری در میان خودروهای هم قیمت خودش، خودروی به صرفه ای بود.

در حال حاضر قیمت خرید روآ در بازار بین 7 تا 15 میلیون تومان است.توصیه می شود چنانچه به فکر خرید آن هستید، حتما به سایت دیوار که به عنوان مرجع خرید و فروش دست دوم در ایران معرفی می شود، رجوع کنید. در این سایت از روآی قدیمی تا روآی سال، تک سوز و دوگانه سوز آگهی شده است. به عنوان مثال خودرو دوگانه سوز روآ تولید سال 1386 با 200 هزار کیلومتر کارکرد به قیمت 9 میلیون تومان به فروش می رسد. این خودرو نوک مدادی است و تا تیرماه سال 1398 بیمه دارد. فروشنده  می گوید به دلیل خرید خانه 3 میلیون تومان کمتر از قیمت واقعی، برای وسیله نقلیه اش قیمت گذاری کرده است. همچنین در آگهی دیگری روآ تولید سال 1387 با 180 هزار کیلومتر کارکرد به همراه لاستیک های نو، معاینه فنی، بیمه تا انتهای سال 1397 و دو گانه سوز 13 میلیون و 500 هزار تومان به حراج گذاشته شده است. 

چنانچه در جست و جوی روآ سال هستید، در سایت دیوار چند آگهی خرید روآ سال به چشم می خورد. مثلا روآ سال تولید سال 1390 با 120 هزار کیلومتر کارکرد به قیمت 15 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد. گران ترین آگهی خرید روآ سال در این سایت، 17 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است.  این خودرو دو گانه سوز کارخانه ا ی و به ادعای فروشنده، فوق العاده سالم، دارای باتری تعویض شده، ضبط پایونی، دزدگیر و شیشه های دودی است. 

 

خرید روا از بهترین و مطمئن ترین مکان

این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .