خرید لباس عید برای بچه ها از بزرگسالان دشوارتر است اما با راهنمایی هایی که ما در این مطلب برای شما آورده ایم این کار برایتان آسان میشود.

راهنمای خرید لباس عید بچه ها

عید نوروز در راه است و مردم در تب و تاب خرید لباس برای خود و فرزندان شان هستند، خرید لباس عید یکی از کارهای دوست داشتنی است که حال و هوای روز های پایان اسفند را خواستنی تر میکند.

خرید لباس عید برای بچه ها لذت بخش است اما باید نکات مهمی را رعایت کنید تا بتوانید لباس مناسبی برای فرزندتان بخرید، در این بخش از دنیای مد نمناک راهنمای خرید لباس کودک را مشاهده میکنید که بسیار کمک کننده است.

لباس عید بچه

نکات خرید لباس کودک برای عید

زیر 1 سال

حتی اگر فرزندتان نوزاد است برای او هم باید لباس عید بخرید، لباس عید برای نوزادان مدل های متنوع و دوست داشتنی دارد که باید حواس تان به جنس لباس باشد زیرا پوست نوزاد بسیار لطیف و حساس است باید جنس لباس او نخی و نرم باشد.

سعی کنید سراغ لباس های ارزان قیمت نروید زیرا آن ها جنس مناسبی ندارند و پوست نوزاد ایجاد حساسیت میکند، در این دوره حساس باید لباس جنس خوب برای فرزندتان بخرید.

راهنمای خرید لباس

راهنمای خرید لباس عید نوزاد

1 تا 3 سال

در این سن بچه ها بسیار لباس هایشان را کثیف میکنند و شما باید باسی بخرید که از نظر رمگی زود کثیف نشود و همچنین باید لباس های گرانقیمت را فقط در موقعیت های خاص تن آن ها کنید . بچه ها در سن 1 تا 3 سالگی بسیار سریع رشد میکنند و شما به عنوان والدین باید لباسی برای ان ها بخرید که زود کوچک نشود مثلا لباس هایی که با بند قابل تغییر اندازه هستند.

لباس عید دخترانه

مدل لباس عید دخترانه 1 تا 3 سال

3 تا 6 سال

3 تا 6 سال سن خوبی است برای اینکه در انتخاب لباس از خود بچه ها نظر بخواهید و به نظر آن ها اهمیت دهید زیرا اینطوری اعتماد به نفس پیدا میکنند، بچه ها در این سن بسیار بازیگوش هستند و باید لباسی برای آن ها انتخاب کنید که جنس خوبی داشته باد و زود کثیف نشود.

مدل لباس عید

لباس عید دخترانه 3 تا 6 سال

 

نکته های مهم و کاربردی برای خرید لباس عید بچه ها

نکات مهم خرید لباس عید برای بچه ها + عکس : امتیاز : 4.1 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟184
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
نظرات
وبگردی