خرید لباس عید
در این مطلب لیست پیشنهادی نمناک برای خرید لباس عید زنانه را مشاهده میکنید, اینگونه میتوانید لباس هایی بخرید که سال ها قابل استفاده باشند.

لیست پیشنهادی خرید لباس عید

این روزها زمان خرید کردن است، حتی به قیمت ماندن در راهبندان های طولانی؛ اصلا به قول قدیمی ها سال که نو می شود باید جامه نو به تن کنیم تا از زمانه عقب نمانیم! اگر شما هم خیال دارید به پیروی از همین توصیه قدیمی روزهای آخر سال تان را با خرید لباس نو سپری کنید حتما این گزارش را بخوانید. با ما همراه باشید تا از فوت و فن های خرید لباس عید برایتان بگوییم.

اگر میخواهید امسال عید لیست خریدی درست کنید که آیتم های آن سال ها قابل استفاده باشند و با هرچیزی قابل پوشیدن، ما به شما این ده آیتم را پیشنهاد می کنیم. بهتر است هنگام خرید این ده مورد به کیفیت دقت کنید و در عوض پول کمتری برای آیتم های بیسیک مانند تیشرت خرج کنید.

خرید لباس عید

راهنمای خرید لباس عید

1 -یک آیتم استیتمنت
داشتن حداقل یک کیف، عینک، شال یا هرنوع اکسسوری و لباسی پر نقش و طرحی که دارای ظاهری مینیمال نیست ضروریست. به کمک این آیتم می توانید به تعداد زیادی از استایل هایتان روح ببخشید.
 
2 -کت چرم مشکی
یک کت چرم هم مناسب استایل های کژوال و هم مناسب برای ساختن پارادوکس پاریسی در استایلتان است؛برای دست یافتن به استایلی کژوال و روزانه کت خود را با شلوار جین و فلت و برای دست یافتن به استایلی رسمی تر کت را روی پیراهن بپوشید تا به تضادی چشم گیر برسید.
3 -جین
داشتن حداقل یک جفت جین که فیت تن شما و در موقعیت های مختلف قابل پوشیدن باشد (برای مثال شلوار های جین زاپدار از آیتم های ضروری یک کمد نیستند چون همه جا قابل استفاده نیستند) از ضروری ترین های یک کمد لباس است. اما مثلا شلوار های جین زاپدار چون همه جا قابل پوشیدن نیستند، از آیتم های ضروری یک کمد به حساب نمی آیند.
 
4 -شلوار پارچه ای
شلوارهای پارچه ای راسته و یا بوت کات از انتخاب های ایده آل برای مهمانی های دورهمی بوده و قد را بلندتر نشان می دهد. این نوع شلوارها را با پیراهن هایی مانند پیرهن توتم بپوشید. این آیتم به استایل شما جلوهای سنگینتر خواهد داد و به همین دلیل مناسب مهمانی های رسمی نیز هست.
 
خرید لباس عید

شلوار پارچه ای زنانه

5 -ترنچ کت
از ضروریترین آیتم هایی که برای خوش استایل بودن باید در کمد خود داشته باشید یک ترنچ کت است. رنگ کلاسیک این آیتم کرم بوده که باعث راحتتر ست شدن آن با آیتم های دیگر می شود.
 
6 -فلت
فلت ها راه حل شیکی برای پایان دادن به رابطه قهر و آشتی خانم ها با کفش های پاشنه بلند به صورت روزانه هستند. هر روز استفاده از کفش های پاشنه بلند به مهره های کمر شما فشار آورده و باعث خستگی شما خواهد شد. به یاد داشته باشید که با فلت هم می توانید همچنان رسمی و شیک به نظر برسید.
 
7 -کیف دستی
علاوه بر کیفهایی که از آنها روزانه استفاده می کنید لازم است برای عید کیف دستی کوچکی مناسب موقعیت های رسمی تر تهیه کنید. قبل از خرید مطمئن شوید که کیف بند بلند هم دارد.
 
خرید لباس عید

کیف دستی زنانه برای عید

8 -شال
در صورتی که بقیه استایل خود را ساده و بی طرح انتخاب می کنید؛ شالتان را طرح دار انتخاب کنید شال از بهترین راهها برای آوردن رنگ در استایل است. هنگام خرید عید حداقل دو نوع شال، یکی ساده و یکی طرح دار (ترجیحا طرحها شامل رنگ باقی استایلتان باشد) تهیه کنید.
 
9 -کتانی
از خریدن کتانی های ترند خودداری کنید و از بین مدل کلاسیک کفش خود را انتخاب کنید.
 
10 -صندل
انتخاب صندل مناسب که از باید های کمد تابستانی و بهاریست از سختترین خرید های شما خواهد بود. این نوع کفشها در صورت فیت نبودن یا مناسب نبودن جنس آن منجر به بیماری های پوستی خواهد شد. در هنگام خرید صندل هایی مانند اسپادریل دقت داشته باشید که این کفش ها با عرق کردن پا جا باز خواهد کرد.

لیست خرید لباس عید زنانه طبق مد + تصاویر

57
این مطلب مفید بود ؟70
برگرفته از مدوپیا - /ح
برچسب :
نظرات
وبگردی