نمناک دنیای مددکوراسیون منزل خرید موکت هماهنگ با فرش و دکوراسیون
خرید موکت ، کفپوش
هنگام خرید موکت برخی نکات مثل رنگ فرش ها و رنگ دکوراسیون منزلتان را باید در نظر بگیرید و بعد رنگ موکت را انتخاب کنید.

راهنمای خرید موکت هماهنگ با فرش

اگر تمایل دارید تنوعی در دکوراسیون داخلی منزل یا یکی از اتاق ها بدهید ، استفاه از یک موکت با جنس و رنگ خوب می تواند شکل ظاهری دکوراسیون داخلی منزل تان را به کلی تغییر دهد.

یکی از پر طرفدارترین کفپوش ها در طراحی دکوراسیون داخلی موکت ها هستند که در انواع مختلف پرز بلند و یا پرز کوتاه عرضه می شوند. شاید برای شما هم پیش آمده است که موکت را برای فرش کردن فضای پذیرایی خود انتخاب کنید و در صدد هماهنگ کردن موکت مورد نظر با سایر مبلمان و لوازم موجود در این فضا به خصوص فرش باشید.

خرید موکت

خرید موکت هماهنگ با دکوراسیون


بهترین رنگ موکت برای پذیرایی

سوال: فرش جدید ما به رنگ پوست پیازی و مدل دستباف گونه است یک پیشنهاد رنگ مناسب برای موکت زیر فرش می خواستم، لطفا راهنماییم کنید.

پاسخ: به طور کلی رنگ در انتخاب انواع موکت ها حرف اول را می زند چرا که انتخاب یک موکت تیره فضای شما را کوچکتر و صمیمی تر جلوه می دهد در حالی که یک موکت روشن می تواند فضای شما را بزرگ تر و دلبازتر نشان دهد و نظافت آن نیز به مراتب سخت تر خواهد بود.

وقتی در فضای پذیرایی پارچه ی رو مبلی و فرش شما طرح دار است یا طیف رنگی گیرا و تندی دارد؛ بنابراین رنگ موکت پذیرایی انتخابی شما باید رنگی، خنثی و ساده باشد و یا نهایتا یک بافت معمولی داشته باشد، این موضوع سبب برقراری بالانس و تعادل در فضای داخلی شما می شود، اما در غیر این صورت فضای شما دچار اغتشاش بصری می شود و اجزا فضای داخلی جذابیت خود را از دست می دهند.

خرید موکت هماهنگ با فرش و دکوراسیون

خرید موکت هماهنگ با فرش و دکوراسیون
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از چیدانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف