نمناک سبک زندگیکار و زندگی خرید کتاب با تخفیف 15 درصد از روزآهنگ (+ ارسال رایگان)
خرید کتاب از یک کتابفروشی آنلاین می تواند یک تجربه ی بسیار ویژه را برای شما به همراه داشته باشد. نه تنها می توانید کتاب های مورد علاقه خود را بخرید، بلکه می توانید این کار را زمانی که در خانه و درحال استراحت هستید انجام دهید.
بازدید : 1,255 نفر

رپورتاژ آگهی :نکاتی درباره خرید اینترنتی کتاب

 
خرید کتاب از یک کتابفروشی آنلاین می تواند یک تجربه ی بسیار ویژه را برای شما به همراه داشته باشد. نه تنها می توانید کتاب هایی را بخرید که با علائق منحصر به فرد شما متناسب باشد، بلکه می توانید این کار را زمانی که در خانه و درحال استراحت هستید انجام دهید. رشد تجارت الکترونیک در حال متحول کردن شیوه هایی است که خوانندگان و نویسندگان با یکدیگر همکاری و هم افزایی دارند و اثر قابل توجهی بر صنایع انتشار و خرده فروشی کتاب داشته است.
 
به گزارش ویرلن ، بیاید نگاهی به مزایای خرید کتاب از یک فروشگاه اینترنتی کتاب نسبت به یک کتابفروشی معمولی بیندازیم. کتابفروشی های معمول و فیزیکی، به خاطر بحران فضا و بودجه در پیشنهاد و ارائه ی کتاب های با محدودیت هایی مواجه هستند. کمبود فضا و کمبود پول آن ها را در تعداد و انواع کتاب های پیشنهادی محدود می کند. در حالی که فروشگاه های اینترنتی کتاب چنین محدودیت هایی ندارند و نه تنها نویسندگان و عناوین محبوب را پیشنهاد می دهند بلکه کتاب های کمتر شناخته شده در موضوعات و ژانرهای مختلف مانند کتاب رمان خارجی، کتاب هیپنوتیزم، کتاب شاد زیستن ، کتاب زندگینامه و... را نیز می توانید در آن بیابید. همچنین در بخش پرفروش ترین های یک فروشگاه اینترنتی کتاب، می توانید کتاب های نامعمول و یا یک داستان نه چندان مشهور را بیابید.
 
 
 
 
 
مزیت دیگر خرید اینترنتی کتاب این است که یافتن یک کتاب غیرمشهور یا نایاب از کتابفروشی های فیزیکی خیلی سخت است و زمان بسیاری از ما خواهد گرفت؛ در حالی که همان کتاب در فروشگاه اینترنتی کتاب به سادگی سفارش داده می شود و خیلی سریع در درب منزل شما خواهد بود.
 
عامل دیگر آسودگی است. این عامل مخصوصا برای کسانی که دور از تهران و یا شهرهای بزرگ هستند و دسترسی به یک کتابفروشی بزرگ برای آن ها سخت و زمان بر است، بسیار مهم است. فروشگاه اینترنتی کتاب نه رانندگی می خواهد و نه تلاش برای پیدا کردن جای پارک! علاوه بر این فروشگاه های آنلاین محدودیت زمانی ندارند و 24 ساعته و در تمام طول سال به شما کتاب می فروشند. علاوه بر این ها، شما در حالی که خیلی راحت داخل خانه نشته اید می توانید به این کتابفروشی ها دسترسی پیدا کنید.
 
یکی از اصلی ترین ویژگی های خرید اینترنتی کتاب، کاهش هزینه است. این روزها، با وجود چندین فروشگاه اینترنتی کتاب، این فروشگاه ها از توانایی مشتریان برای مقایسه قیمت ها و هزینه های ارسال آگاهی دارند. بنابراین این موجب می شود که خدمات ارسال، تخفیف فروش و سایر خدمات، رقابتی شود. برخی فروشگاه اینترنتی کتاب تخفیف های ویژه ای برای کتاب های جدید چاپ شده ارائه می دهند و برخی دیگری به ازای خرید از مبلغی بالاتر ارسال رایگان را به مشتریان ارائه می دهند.
 
مشتری زمانی که خرید آنلاین انجام می دهد از این مزایا بهره مند می شود و همچنین با چند کلیک تعداد زیادی کتاب را به سادگی مشاهده و قیمت ها را مقایسه می کند. مزیت دیگر این است که مشتریان می توانند کامنت ها، فیدبک و مرور کتاب ها را به سایت فروشگاه کتاب ارسال کنند. طبیعتا این باعث می شود که خریداران تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند، مرور کتاب ها و کامنت ها را ملاحظه کنند و از این طریق بهترین کتاب و متناسب ترین کتاب مدنظرشان را خریداری کنند.
 
با خرید اینترنتی کتاب از روزآهنگ تا 15 خرداد سال 96 و اعمال کد تخفیف 3266 در صفحه سبد خرید، از 15 درصد تخفیف بهره مند شوید. همچنین می توانید از خدمات ارسال رایگان کتاب به سراسر کشور برای خرید های بیش از 100هزار تومان بهره مند شوید.
 
 
 

 

خرید کتاب با تخفیف 15 درصد از روزآهنگ (+ ارسال رایگان)

خرید کتاب با تخفیف 15 درصد از روزآهنگ (+ ارسال رایگان)
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از روز آهنگ / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .