نمناک ورزشفوتبال ماجرای شکایت خسرو حیدری از استقلال
خسرو حیدری ، شکایت خسرو حیدری از استقلال
خسرو حیدری بازیکن کهنه کار استقلال به انتشار خبری مبنی بر شکایتش از باشگاه استقلال واکنش نشان داد و توضیحاتی را ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1397

پشت پرده شکایت خسرو حیدری از استقلال

پس از مطرح شدن موضوع شکایت خسرو حیدری از استقلال برای برخی عجیب بود که چطور یک بازیکن از تیمی که در آن بازی می کند شکایت کرده است.

با این تفاسیر طبق اعلام یک منبع آگاه باشگاه ها مالیات تکلیفی سنوات گذشته را از قراداد بازیکنان کسر می کنند اما در برخی موارد به حساب اداره مالیات واریز نمی کنند.این رقم در طول زمان قطعی شده است و دیگر امکان بازگشت به کمیسیون را نخواهند داشت. مقدار جرایم نیز به صورت ماهیانه بیشتر می شود می یابد و در برخی موارد جریمه چند برابر اصل مالیات می شود.

از طرفی بازیکنان برای اینکه بتوانند پرونده را دوباره به گردش بیاورند، با هماهنگی لازم با باشگاه، از خود تیم در کمیته انضباطی شکایت می کنند و سپس رأی صادره شده رابه اداره مالیات ارائه می دهند تا پرونده مجددا رسیدگی شود.

خسرو حیدری

موضوع شکایت خسرو حیدری از استقلال

با این وجود به نظر می رسد پرونده خسرو حیدری هم از این دسته از مسائل حقوقی باشد و این بازیکن پس از شکایت ،باشگاه را مطلع کرده است.

واکنش خسرو حیدری به خبر شکایتش از باشگاه استقلال

خسرو حیدری بازیکن استقلال با اشاره به خبر منتشر شده در خصوص شکایت خود، به سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد:چنین چیزی نیست. این مساله، یک اختلاف نظر مالیاتی مربوط به گذشته بود که برطرف شده است و من هرگز از استقلال شکایت نمیکنم و این مساله درست نیست.

ماجرای شکایت خسرو حیدری از استقلال

ماجرای شکایت خسرو حیدری از استقلال
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از دنیای اقتصاد - فردا / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف