نمناک سبک زندگیکار و زندگی چطور با یک خشکشویی آنلاین برای شب عید شیک پوش باشیم؟
خشکشویی اینترنتی ، خشکشویی آنلاین تهران
یکی از بهترین راه کارها برای نو نوار کردن لباس های قبلی این است که آن ها را به خشکشویی بسپاریم تا امکان پوشیدن دوباره آن ها را داشته باشیم.

چطور با یک خشکشویی آنلاین برای شب عید شیک پوش باشیم؟ 

رپورتاژ آگهی : معمولا با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال بیشتر خانواده ها به فکر خرید لباس های نو می افتند. والدین سعی می کنند حتما برای بچه ها لباس نو بخرند اما گاهی پیش می آید که به دلیل هزینه های بالای خریدهای عید نتوانند برای خودشان لباس نو تهیه کنند. یکی از بهترین راه کارها برای نو نوار کردن لباس های قبلی این است که آن ها را به خشکشویی بسپاریم. ما در این مقاله سعی می کنیم مزیت های استفاده از خشکشویی را بیان کنیم تا بتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

شستشن لباس ها

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که لکه ی روغن یا جوهر و هر لکه دیگری لباستان را کثیف کرده است. برای زدودن اثر لکه از روی لباس باید نکاتی را در نظر بگیرید و بی گدار به آب نزنید. برای پاک کردن لکه ها محلول های متفاوتی می توان به کار برد، از محلول های دست ساز خانگی مثل ترکیب جوش شیرین و آب لیمو گرفته تا محلول های موجود در بازار. اما دقت کنید اگر بدون آگاهی از جزئیات و روش پاک کردن لکه اقدام کنید ممکن است باعث شوید لکه بیشتر در پارچه پخش شود و یا حتی ممکن است به تار و پود پارچه ی لباستان آسیب بزند. بهتر است برای رفع این مشکل از خدمات لکه بری خشکشویی لباس استفاده کنید.

زیرا هرچقدر از عمر لکه ی روی لباس بگذرد پاک کردن آن سخت تر خواهد شد پس در اسرع وقت اقدام کنید. اکثر لباس ها برچسبی دارند که نحوه صحیح شست وشوی لباس را توضیح داده است. به برچسب لباس های‎تان توجه کنید و درصورتی که خشکشویی توصیه شده است حتما به آن عمل کنید.

خشکشویی لباس

خشکشویی و اتو شویی لباس ها

خشکشویی همانگونه که از اسمش پیداست بدون استفاده از آب انجام می گیرد. لباس ها را به همراه محلول شیمیایی درون دستگاه مخصوص قرار می دهند و در طی عملیات از استفاده از آب خبری نیست. دسته ای از لباس ها هستند که برای تمیز شدن شان باید از خشکشویی استفاده کنید مانند لباس های عروس و کت وشلوار، لباس های دارای تزئینات، لباس های مجلسی با پارچه های ابریشمی و... همچنین در مورد لباس هایی که از نحوه صحیح شست وشوی آن ها اطلاعی ندارید بهتر است از خدمات خشکشویی استفاده کنید. 

خشکشویی پرده

پرده از عناصر مهم دکوراسیون داخلی محسوب می شود. علاوه بر کاربرد تزئینی پرده کاربرد دیگر آن، تنظیم نور ورودی به فضای خانه است. پرده ها به دلیل نزدیکی به پنجره ها خیلی زود کثیف و سیاه می شوند. اگر پرده های خانه کثیف شده اند بهترین روش برای تمیز کردن خشکشویی است زیرا شست وشو با ماشین لباس شویی ممکن است به بافت پرده آسیب بزند و پرده را از ریخت و قیافه بیاندازد. پرده های حریر و حساس هنگام شست وشو به مراقبت و حساسیت بیشتری نیاز دارند پس بهتر است برای جلوگیری از آسیب و صرف هزینه اضافی، تمیز کردنشان را به خشکشویی بسپارید.

امروزه اپلیکیشن هایی مانند استادکار خدمات خشکشویی آنلاین ارائه می کنند و از جمع کردن پرده، شستشو و خشکشویی پرده تا نصب پرده را انجام می دهند.

خشکشویی پرده

استادکار در زمینه خشکشویی و اتوشویی چه خدماتی ارائه می کند؟

اگر زمان کافی برای بردن و آوردن لباس هایتان به خشکشویی در اختیار ندارید بهترین انتخاب برای شما استفاده از خدمات آنلاین استادکار است. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن استادکار می توانید سفارش تان را به صورت رایگان ثبت کنید و همچنین از قیمت و تعرفه های خشکشویی و اتوکشیدن لباس، پرده، تمیز کردن چرم و جیر و تمامی خدمات این حوزه مطلع شوید. 

پس از ثبت سفارش، متخصصان استادکار با شما تماس خواهند گرفت و برای تحویل سفارشات با توجه به زمان درخواستی تان مراجعه خواهند کرد. خدمات خشکشویی توسط به روزترین و مجهزترین دستگاه ها و باکیفیت ترین شوینده ها انجام می گیرد. برای اطمینان بیشتر می توانید از قسمت نظرات کاربران امتیازهای متخصصان مختلف را بررسی کنید و با خیال راحت انتخاب کنید. تکنسین های استادکار لباس هایتان را در بهترین حالت و بدون  لکه تحویل خواهند داد.

خشک شویی آنلاین

اگر شما هم برای عید امسال به دنبال شستشو و خشکشویی پرده ، خشکشویی لباس و  شستشوی لباس هستید، همین حالا به اپلیکیشن و وبسایت استادکار مراجعه کنید و سفارش خود را به رایگان در آن ثبت کنید.

چطور با یک خشکشویی آنلاین برای شب عید شیک پوش باشیم؟

چطور با یک خشکشویی آنلاین برای شب عید شیک پوش باشیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .