نمناک دنیای مدگوناگون خشک کردن گل طبیعی بدون تغییر شکل و رنگ
خشک کردن گل ، حالت دهنده مو
بسیاری از خانم ها دوست دارند دسته گل هایی که هدیه میگیرند را خشک کنند و نگه دارند, بهترین راه خشک کردن گل های طبیعی چیست؟

راه های خشک کردن گل طبیعی

گل ها هدایای خاطره انگیزی هستند و خشک کردن آنها می تواند تا همیشه آن خاطره را برای ما زنده نگاه دارد . برای خشک کردن انواع گل با این مطلب همراه باشید.

با استفاده از حالت دهنده مو یا همان تافت مو میتوانید گل های طبیعی را که برایتان هدیه می آورند، طوری خشک کنید که رنگ، شکل و حالت آن تغییر نکند.

خشک کردن گل

خشک کردن گل با تافت

خشک کردن شیمیایی: روش‎های شیمیایی نیز موثر هستند. در این روش‎ها معمولاً ترکیبی از جوش شیرین، نمک، خاک رس یا مواد خشک کننده حرفه‎ای استفاده می‎شود و گل‎ها را کامل با مواد خشک کننده می‎پوشانند و منتظر می‎مانند تا نمک و مواد دیگر همه رطوبت آن‎ها را جذب کنند. این روند می‎تواند تا 6 هفته طول بکشد.

آب‎زدایی: در این روش از دی هیدراتور (خشک کننده مواد غذایی)، فر یا مایکروویو برای خشک کردن سریع گل‎ها استفاده می‎شود و گاهی اوقات تنها چند ساعت طول می‎کشد تا گل خشک شود.

خشک کردن گل طبیعی بدون تغییر شکل و رنگ

خشک کردن گل طبیعی بدون تغییر شکل و رنگ
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
برگرفته از پرشین وی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف