خصوصیات شخصیتی و روانی زن متولد آذر ماه

کد مطلب : 40550تعداد نظرات : 48 نظرزمان مطالعه : 10 دقیقه
زن متولد آذر ماه پر نشاط و سر زنده و به میزان بسیار زیاد جذاب میباشد این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل میکند , پافشاری در هر کاری از خصوصیات آنهاست.

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد آذر ماه

می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست ، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط ، راست گو اما بد زبان و درشت گو است . اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید . شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات ، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد . زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است .

زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است . به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد .

قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید . اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند.

این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد .

وقتی هم که دختر خانه است ، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد ، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند ، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند . اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید ، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بگن ، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد .

او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد ، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است . شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید ، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است . در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی ، مخصوصا در مقابل دیگران برای او « آقا بالاسری » بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند ، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است ، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد ، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته ، او را سر جای خودش بنشاند.

زن متولد آذر کسی نیست که حاضر باشد به خاطر هیچ مردی تک روی خود را کنار بگذارد اما در عین حال خواهان آن است که شوهرش همیشه او را یک دختر هفده هیجده ساله تصور کند . یکی از اشتباهاتی که از زن متولد آذر در سال های قبل از ازدواج سر می زند این است که دوستی و عشق را به شدت با هم مخلوط می کند و این امر موجب پیدایش نوعی سرگردانی در قضاوت اطافیان نسبت به او می گردد .

زن متولد آذر ماه

زن متولد آذر ماه

اگر شما از زمره مردانی هستید که طالب یک زن کاملا محجوب و پر از شرم و آرزو می باشید ، بهتر است از همین الان به فکر زن دیگری ، که متولد آذر نباشد باشید، چه دختری که در ماه آذر متولد شده است ، تفاوت چنانی بین مرد و زن احساس نمی کند . او زن تو سری خور نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند و به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند که لازمه یک زندگی گرم و پر حرارت است .چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شیوه تلخ و شیرین سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهایی می گردد که ممکن است به جاهای تاریک هم بکشد ، و شما می بینید که او با یک روحیه بسیار قوی با یک چنین رویدادهایی مواجه می گردد تا جایی که امر به شما و دیگران مشتبه می شود که آیا حرف های دیروز او ، موجب برپا شدن این بگو مگوها گردیده است ، جدی بوده یا شوخی ؟ یک چنین عکس القملی خاص کسانی است که بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری حاکم بر رفتار و کردار آنهاست.درشت گویی او نباید سبب شود که شما تصور کنید که اهل دعوا و مرافعه است ، او نیز به اندازه هر زن دیگری ، از ایجاد دلخوری ها و نزاع های خانودگی بیزار است.

از خود می پرسد که چرا « درشت گویی » و بد زبانی او موجب بروز این اوقات تلخی ها شده است. البته او هرگز نمی تواند دلیل اصلی این پرخاش های زبانی را پیدا کند زیرا که طبیعت و نهاد غیر ارادی او طراح این رفتار تند و خشن است. از آنجا که در زندگی کمال صداقت را دارد، از اینکه مورد شک و تردید قرار بگیرد ، به شدت ناراحت و عصبانی می شود. اگر او را پای تلفن مشغول صحبت دیدید و گفت که طرف صحبت مردی است که برایش گرفتاری پیش آمده است ، فورا نپرسید این مرد کیست و چه رابطه ای با او دارد .

همین دو جمله می تودند طوفان وحشتناکی به پا کند زیرا این« مرد» ممکن است برادر شما یا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند ، بلکه معتقد است که شما « باید» به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او « واقعا » در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگی را بسیار سرسری می گیرد، و به این دلیل از بین پسرهایی که در اطراف او هستند ، هیچکدام نمی توانند تصمیم بگیرند و برای خواستگاری قدم پیش بگذارند . رفتار او با همه یکسان و تا حدودی سطحی و دور از جنبه های جدی است . روی هم رفته تاکتیک شوهریابی دختر متولد آذر زیرکانه نیست و این ضعف حتی در آیین دوست یابی او نیز به چشم می خورد .

به همین جهت دختر متولد آذر شانس بی شوهر ماندیشان زیاد است مگر انکه اطرافیان به او کمک کنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برایش فراهم کنند.یک دیگر از علل بی شوهر ماندن این دختر این است که همانند مرد متولد این ماه ، انکی از ازدواج واهمه دارد، و به این دلیل اگر واقعا یک چنین دختری را دوست دارید و می خواهید او را وادار به قبول همسری خود کنید، باید طبق یک نقشه زیرکانه از زندگی زناشویی و زیبایی های آن یک تصویر دوست داشتنی به وی نشان بدهید و ترس های او را از میان بردارید.زن متولد آذر عاشق ورزش و این قبیل کارها است . از آنجا که بین خود و پسرها کوچکترین تفاوتی احساس نمی کند، و مثل آنها لباس می پوشد و حرکات و رفتاری مشابه ایشان دارد، گاه این توهم برای شما به وجود می آید که آیا پس از ازدواج می تواند در قالب یک زن خانه دار قرار بگیرد یا نه ؟

برای او دنیا به این صورت است که اگر پسری می تواند یک هفته به ییلاق برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد ، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا یک چنین اعمالی دلیل بر انحراف اخلاقی او محسوب نمیگردد و نباید پشت سر او غیبت و پچ پچ راه انداخت که مثلا هوسباز است. طبیعی است یک چنین طرز تفکری از جانب یک دختر با آنچه جامعه قبول دارد ، مغایر می باشد ، اما او کسی نیست که طرز قضاوت جامعه برایش خیلی اهمیت داشته باشد. او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد .به رغم داشتن یک چنین رفتار و طرز تفکری ، قلب زن متولد آذر درست شبیه به قلب یک کودک ساده و صمیمی است . وقتی پای دل به میان می آید، دیگر از هوشمندی و منطق در رفتار او اثری به چشم نمی خودرد . پس مغز او متفکر و منطقی است ، قلبش بی دفاع و احساساتی و زود تسلیم است .

به همین دلیل در زندگی او ماجراهای عاشقانه و شکست خورده بسیار می توان یافت و باز به همین دلیل بسیارند دختران متولد آذر که سریعا فریب چرب زبانی های مردان گرگ صفت را خودرده اند و از این بابت قلبی شکسته و فریب خورده دارند . زن متولد آذر بسیار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهای خوب دارد. کمااینکه وقتی به مسافرت می رود، همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد . به پول ، به خاطر خود آن ، علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند و به این ترتیب اغلب مردانی که با دختر متولد آذر ازدواج می کنند ، مجبور هستند مدتی از وقت خود را صرف این بکنند که به وی یاد بدهند پول چه ارزشی دارد و چگونه باید آن را خرج کند . با توجه به این امر اگر می خواهید با یک چنین دختری ازدواج کنید و جنبه حسابداری و رسیدگی به دخل و خرج را هیچگاه به عهده او محول نکنید .

 زن متولد آذر ماه

زن متولد آذر ماه

در بین ستارگان سینما و هنر پیشگان تأتر ، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کاماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری ، و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است ، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد .

چنین زنی بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار پول و مادیات و از نظر خانه داری و انجام کارهای منزل باید گفت که خدا به شما صبر جمیل عطا کند. زنی که در ماه آذر متولد شده است، اصولا با این قبیل کارها میانه خوشی ندارد و به قول معروف وقتی به فکر جمع کردن رختخواب می افتد ، بلافاصله به خود می گوید چه فایده دارد ، چند ساعت دیگر باید آن را پهن کنم، پس چرا اصلا جمعش کنم. داشتن یک چنین خصوصیاتی بالطبع موجب آن می شود که کودکان او خیلی خوب به انجام دادن کارهای منزل وارد بشوند زیرا برغم یک چنین تنبلی از درهم برهمی و کثافت خوشش نمی آید و چون خودش حوصله جمع و جور کردن و تمیز کردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به کار خانه داری وادار می کند . در مورد آشپزی هم وضع او فرق زیادی با خانه داری ندارد . حقیقت این است که در این مورد نمی توان یک حکم کلی صادر کرد . اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد ، واقعا لذیذ است ، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد . از زبان تند و تیز او به هیچ وجه غافل نشوید.

اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد . اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود ، آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود . او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد. اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید ، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید . مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد.

چه علاوه بر وظیفه مادری، همبازی و دوست ایشان نیز خواهد بود. به احتمال قوی بچه داری تنها موضوعی است که این زن نسبت به آن مسئولیت کامل احساس می کند و مسئولیت خود را هم به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. بچه ها از خوشبینی ذاتی و فراوان مادر خود تا حد امکان استفاده می کنند و در سنین بالاتر آنها او را بهترین خواهر دنیای خود می دانند .

مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش یک مادر قابل ستایش است . از نظر مهمانداری و پذیرایی و دست و دلبازی حتی متولدین مرداد هم به گرد او نمی رسد و همیشه مایل است که از مهمانان خود به طرز شاهانه پذیرایی کند . خوشبینی و حس رفاقت شدیدی که در نهاد او وجود دارد ، موجب می گردد که هر کس پا به خانه وی می گذارد ، خود را در منزل خویش احساس کن

خصوصیات شخصیتی و روانی زن متولد آذر ماه

خصوصیات شخصیتی و روانی زن متولد آذر ماه : امتیاز : 4.6 تعداد رای : 460
این مطلب مفید بود ؟42040
برچسب :
نظرات48 نظر به ثبت رسیده است
ستاره خانوم1396-03-02
دقیقا همینه چون هر رفتاری که گفتید رو دارم و واقعا افتخار مبکنم که دختر اذری هستم
7922
درسته عالی1396-03-13
عالیییییییی
253
سعیده1396-03-27
همه موارد صحیح است من همشو دارم
187
النا1396-04-07
عالییییییی بودهمه مواردشودارم خوشحالم وافتخارمیکنم متولداذرماه هستم
209
بهار1396-04-15
كاملاً صحيح پيش بيني كرديد ، همه گفته هاي شما در موردمن صدق مي كند ، من افتخار ميكنم كه متولد آذر ماه هستم
155
خوشبین1396-04-16
صددرصدبااین مطالب موافقم،همیشه بعضی ازبعضی رفتارام راضی نبودم وفک میکردم میتونم تغییربدم،ولی بااین طالع بینی فهمیدم که شخصیتم اینجوریه،دیگه باخودم نمیجنگم وازهمه خصوصیاتم راضیم
132
Mona1396-05-06
من یه آذریم و به خودم افتخار میکنم
174
مهدیه1396-05-20
خیلی عالی بود . من بیشتر خصوصیاتش رو دارم .
71
سما1396-05-25
خیلی خوب بود
10
مبینا1396-06-05
تمام مطالب صحیح بود افتخار میکنم که دختر آذر ماهی هستم
81
farzane1396-06-17
واقعا درست بود
40
فاطمه1396-07-09
تمام نظریاتش صحیح بود و واقعا همه ی رفتارای من بود من واقعا از اینکه متولد آذرم خوشحالم
50
بهار 1396-12-13
منم یه آذری هستم ودقیقا همه خصوصیات را دارم وواقعا افتخار می کنم که یه آذریم
71
دریا1397-01-05
من تمام خوصیاتشو دارم
20
معلم1397-01-17
من هم همه ی این خصوصیات رو دارم...اول خوشبین بودم .فقط به خاطر دخالت یه عده تو زندگیم بدبین شدم.امیدوارم دوباره به همون حالت خوشبینی برگردم.
31
ملیسا1397-01-23
وای عالی بود واقعن ک درست بود و عین حقیقت
11
Mahsa1397-01-30
همش درست بود خوشحالم از اینکه متولد ماه آذرم
40
zelzeleh1397-02-02
دمم گرم عاشق ماه تولدمم ilove you ماه تولدم عاشقتم
12
AVA1397-02-05
همه چیزش خوبه به جز رک گویی ..همه میرنجن با اینکه منظوری نداریم
102
محدثه1397-04-01
اره واسه منم همینجوریه همه میدونن من رک ام ولی باز ناراحت می شن
32
سوربن 1397-02-07
تو تمام مراحل زندگیم,این ویژگیارو در خودم دیدم.البته هنوز ازدواج نکردم و شرایط جدید تجربه نکردم.ولیزن متولد اذرم و قلبم پاک و خیلیم ساده و مهربونم.خدا ب خاطر قلبم همیشه بهم رحم کرده.
80
زهرا1397-02-12
اذريم و تازه دارم ازدواج ميكنم و تو اين مدت دقيقا دارم همين كارار انجام ميدم كه واقعا برام جايه سوال بود ولي افتخار ميكنم
00
سمیرا1397-02-14
منم متولد آذرم واکثره خصوصیاتو دارم و الان دارم مامان میشم امیدوارم همینجورییم که نوشته مامان خوبییم باشم
21
Zahra1397-02-16
یه چنین رفتاری دارم و خدا واقعا به منو نامزدم صبر بده نمیدونم چرا اینجوریم خدا کنه در آینده بهتر بشم
21
مریم1397-02-28
موافق نیستم اصلا اصلا
213
زهرا1397-03-10
کاملا موافقم دقیقا با خصوصیات اخلاقی من منطبقه
20
فرزانه1397-03-19
منم موافقم باهرچی که نوشته شده چون همشون واقعن درسته به اذرماهی بودنم افتخارمیکنم
10
سارینا1397-03-30
عالی من تمام مواردی که گفتینو دارم جز اینکه من ازدواج کردم و یک دختر به نام آرشیدا دارم من واقعا دخترمو دوس دارم عاشق شوهر و زندگیم هستم خیلی وقتا مشاجره داشتیم و شوهرم از زبان پر کنایه من ناراحت شده ولی خب من از دلش در آوردم من تمام خصوصیاتشو دارم
21
Mahsa1397-04-05
افتخار میکنم آذر ماهیم ♡♡♡♡
30
کامی1397-04-15
دختری که ازش خوشم میاد آذر ماهی هستش بعضی از خصوصیاتی که گفتین رو داره اما من بد جور دوستش دارم نفس منه .
221
Roya1397-09-01
خوش به حالش
40
Leila1397-05-19
دقیقا درسته ولی پرخاشگر نیستم افتخار میکنم یه آذر ماهیم عاشق یه مردادی شدم واقعا دیونشم
13
azar1397-06-28
هم اسمم رو دوست دارم هم افتخار می کنم توی این ماه متولد شدم :))
41
فاطمهو1397-07-13
همه چیز عاااالی بود دقیق ..فقط از نظر خانداری و اشپزی اشتباه میکنید ...من کاملاابه خانداری و اشپزی علاقه دارم ..
100
آرزو1397-07-24
وای عالییییییییییییییییه تمام این خصوصیات و دارم افتخار میکنم دختر آذر ماهی ام
01
فاطمه1397-07-24
منم اذری ام همه خصوصیات رو دارم اما خونم واقعا تمیزه اشپزیم هم خداییش خوبه
20
زهرا1397-07-27
وایییییییییییییییییی درست بود باورم نمیشه
00
فاطمه 1397-08-05
همش درست بود.. منم مث اکثر اذریا فقط از عهده کنترل زبون تندم برنمیام, ولی درکل هرخصوصیاتی رو ک میخوندم با دلو جون بهش افتخار میکردم ک همچین خصوصیتی دارم, خصوصا ورزش و مسافرتو پول خرج کردن و مهمتر تفاوت نداشتن با پسرا
30
مسعود1397-08-17
همونقدر که دوست ندارن راجبشون فکر بد کنی،همونقدر هم لجتو در میارن
40
مسعود1397-08-17
ولی خدایی خیلی نفس هستن،
60
Zahra1397-08-22
با همه مطالبش موافقم همش حقیقته قبول دارم ولی بعضیا واقعا از سادگیمون سو استفاده میکنن به بعضیا هم هر چقدر از روی صداقت حرف میزنیم بازم باور ندارن
111
Fatemeh 1397-09-02
واقعا باهاتون موافقم
00
Zahra1397-09-06
متوجه شدم
30
fatemeh1397-09-02
ميتونم با قاطعيت بگم همه اين خصوصيات درسته من که همه رو دارم
10
Zahra1397-09-06
منم عاشق کسب شهرتم به شعر و خوانندگی خیلی علاقمندم ولی متاسفانه در محدودیتم ????
31
ناشناس1397-09-18
خیلیا تو محدودیتن حیف استعدادامون
31
ناشناس1397-09-18
درسته منم تمام اینارو دارم عاشق خونه داری و اشپزیم این مورد اشتباهه در مورد ما.و در کل منم افتخار میکنم
11
سارا1397-09-22
سلام عالییی تمام خوصویت هارو دارم. افتخار میکنم که متولد آذر هستم
33
وبگردی