نمناک سرگرمیفال خصوصیات شخصیتی و روانی زن متولد آذر ماه
زن متولد آذر ماه ، زن کماندار
زن متولد آذر ماه پر نشاط و سر زنده و به میزان بسیار زیاد جذاب میباشد این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل میکند , پافشاری در هر کاری از خصوصیات آنهاست.

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد آذر ماه

می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست ، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط ، راست گو اما بد زبان و درشت گو است . اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید . شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات ، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد . زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است .

زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است . به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد .

قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید . اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند.

این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد .

وقتی هم که دختر خانه است ، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد ، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند ، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند . اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید ، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بگن ، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد .

او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد ، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است . شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید ، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است . در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی ، مخصوصا در مقابل دیگران برای او « آقا بالاسری » بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند ، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است ، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد ، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته ، او را سر جای خودش بنشاند.

زن متولد آذر کسی نیست که حاضر باشد به خاطر هیچ مردی تک روی خود را کنار بگذارد اما در عین حال خواهان آن است که شوهرش همیشه او را یک دختر هفده هیجده ساله تصور کند . یکی از اشتباهاتی که از زن متولد آذر در سال های قبل از ازدواج سر می زند این است که دوستی و عشق را به شدت با هم مخلوط می کند و این امر موجب پیدایش نوعی سرگردانی در قضاوت اطافیان نسبت به او می گردد .

زن متولد آذر ماه

زن متولد آذر ماه

اگر شما از زمره مردانی هستید که طالب یک زن کاملا محجوب و پر از شرم و آرزو می باشید ، بهتر است از همین الان به فکر زن دیگری ، که متولد آذر نباشد باشید، چه دختری که در ماه آذر متولد شده است ، تفاوت چنانی بین مرد و زن احساس نمی کند . او زن تو سری خور نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند و به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند که لازمه یک زندگی گرم و پر حرارت است .چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شیوه تلخ و شیرین سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهایی می گردد که ممکن است به جاهای تاریک هم بکشد ، و شما می بینید که او با یک روحیه بسیار قوی با یک چنین رویدادهایی مواجه می گردد تا جایی که امر به شما و دیگران مشتبه می شود که آیا حرف های دیروز او ، موجب برپا شدن این بگو مگوها گردیده است ، جدی بوده یا شوخی ؟ یک چنین عکس القملی خاص کسانی است که بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری حاکم بر رفتار و کردار آنهاست.درشت گویی او نباید سبب شود که شما تصور کنید که اهل دعوا و مرافعه است ، او نیز به اندازه هر زن دیگری ، از ایجاد دلخوری ها و نزاع های خانودگی بیزار است.

از خود می پرسد که چرا « درشت گویی » و بد زبانی او موجب بروز این اوقات تلخی ها شده است. البته او هرگز نمی تواند دلیل اصلی این پرخاش های زبانی را پیدا کند زیرا که طبیعت و نهاد غیر ارادی او طراح این رفتار تند و خشن است. از آنجا که در زندگی کمال صداقت را دارد، از اینکه مورد شک و تردید قرار بگیرد ، به شدت ناراحت و عصبانی می شود. اگر او را پای تلفن مشغول صحبت دیدید و گفت که طرف صحبت مردی است که برایش گرفتاری پیش آمده است ، فورا نپرسید این مرد کیست و چه رابطه ای با او دارد .

همین دو جمله می تودند طوفان وحشتناکی به پا کند زیرا این« مرد» ممکن است برادر شما یا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند ، بلکه معتقد است که شما « باید» به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او « واقعا » در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگی را بسیار سرسری می گیرد، و به این دلیل از بین پسرهایی که در اطراف او هستند ، هیچکدام نمی توانند تصمیم بگیرند و برای خواستگاری قدم پیش بگذارند . رفتار او با همه یکسان و تا حدودی سطحی و دور از جنبه های جدی است . روی هم رفته تاکتیک شوهریابی دختر متولد آذر زیرکانه نیست و این ضعف حتی در آیین دوست یابی او نیز به چشم می خورد .

به همین جهت دختر متولد آذر شانس بی شوهر ماندیشان زیاد است مگر انکه اطرافیان به او کمک کنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برایش فراهم کنند.یک دیگر از علل بی شوهر ماندن این دختر این است که همانند مرد متولد این ماه ، انکی از ازدواج واهمه دارد، و به این دلیل اگر واقعا یک چنین دختری را دوست دارید و می خواهید او را وادار به قبول همسری خود کنید، باید طبق یک نقشه زیرکانه از زندگی زناشویی و زیبایی های آن یک تصویر دوست داشتنی به وی نشان بدهید و ترس های او را از میان بردارید.زن متولد آذر عاشق ورزش و این قبیل کارها است . از آنجا که بین خود و پسرها کوچکترین تفاوتی احساس نمی کند، و مثل آنها لباس می پوشد و حرکات و رفتاری مشابه ایشان دارد، گاه این توهم برای شما به وجود می آید که آیا پس از ازدواج می تواند در قالب یک زن خانه دار قرار بگیرد یا نه ؟

برای او دنیا به این صورت است که اگر پسری می تواند یک هفته به ییلاق برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد ، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا یک چنین اعمالی دلیل بر انحراف اخلاقی او محسوب نمیگردد و نباید پشت سر او غیبت و پچ پچ راه انداخت که مثلا هوسباز است. طبیعی است یک چنین طرز تفکری از جانب یک دختر با آنچه جامعه قبول دارد ، مغایر می باشد ، اما او کسی نیست که طرز قضاوت جامعه برایش خیلی اهمیت داشته باشد. او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد .به رغم داشتن یک چنین رفتار و طرز تفکری ، قلب زن متولد آذر درست شبیه به قلب یک کودک ساده و صمیمی است . وقتی پای دل به میان می آید، دیگر از هوشمندی و منطق در رفتار او اثری به چشم نمی خودرد . پس مغز او متفکر و منطقی است ، قلبش بی دفاع و احساساتی و زود تسلیم است .

به همین دلیل در زندگی او ماجراهای عاشقانه و شکست خورده بسیار می توان یافت و باز به همین دلیل بسیارند دختران متولد آذر که سریعا فریب چرب زبانی های مردان گرگ صفت را خودرده اند و از این بابت قلبی شکسته و فریب خورده دارند . زن متولد آذر بسیار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهای خوب دارد. کمااینکه وقتی به مسافرت می رود، همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد . به پول ، به خاطر خود آن ، علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند و به این ترتیب اغلب مردانی که با دختر متولد آذر ازدواج می کنند ، مجبور هستند مدتی از وقت خود را صرف این بکنند که به وی یاد بدهند پول چه ارزشی دارد و چگونه باید آن را خرج کند . با توجه به این امر اگر می خواهید با یک چنین دختری ازدواج کنید و جنبه حسابداری و رسیدگی به دخل و خرج را هیچگاه به عهده او محول نکنید .

 زن متولد آذر ماه

زن متولد آذر ماه

در بین ستارگان سینما و هنر پیشگان تأتر ، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کاماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری ، و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است ، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد .

چنین زنی بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار پول و مادیات و از نظر خانه داری و انجام کارهای منزل باید گفت که خدا به شما صبر جمیل عطا کند. زنی که در ماه آذر متولد شده است، اصولا با این قبیل کارها میانه خوشی ندارد و به قول معروف وقتی به فکر جمع کردن رختخواب می افتد ، بلافاصله به خود می گوید چه فایده دارد ، چند ساعت دیگر باید آن را پهن کنم، پس چرا اصلا جمعش کنم. داشتن یک چنین خصوصیاتی بالطبع موجب آن می شود که کودکان او خیلی خوب به انجام دادن کارهای منزل وارد بشوند زیرا برغم یک چنین تنبلی از درهم برهمی و کثافت خوشش نمی آید و چون خودش حوصله جمع و جور کردن و تمیز کردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به کار خانه داری وادار می کند . در مورد آشپزی هم وضع او فرق زیادی با خانه داری ندارد . حقیقت این است که در این مورد نمی توان یک حکم کلی صادر کرد . اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد ، واقعا لذیذ است ، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد . از زبان تند و تیز او به هیچ وجه غافل نشوید.

اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد . اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود ، آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود . او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد. اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید ، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید . مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد.

چه علاوه بر وظیفه مادری، همبازی و دوست ایشان نیز خواهد بود. به احتمال قوی بچه داری تنها موضوعی است که این زن نسبت به آن مسئولیت کامل احساس می کند و مسئولیت خود را هم به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. بچه ها از خوشبینی ذاتی و فراوان مادر خود تا حد امکان استفاده می کنند و در سنین بالاتر آنها او را بهترین خواهر دنیای خود می دانند .

مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش یک مادر قابل ستایش است . از نظر مهمانداری و پذیرایی و دست و دلبازی حتی متولدین مرداد هم به گرد او نمی رسد و همیشه مایل است که از مهمانان خود به طرز شاهانه پذیرایی کند . خوشبینی و حس رفاقت شدیدی که در نهاد او وجود دارد ، موجب می گردد که هر کس پا به خانه وی می گذارد ، خود را در منزل خویش احساس کن

خصوصیات شخصیتی و روانی زن متولد آذر ماه

خصوصیات شخصیتی و روانی زن متولد آذر ماه
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 404
این مطلب مفید بود ؟ 374 30
نظر کاربران
ستاره خانوم

ستاره خانوم

دقیقا همینه چون هر رفتاری که گفتید رو دارم و واقعا افتخار مبکنم که دختر اذری هستم

پاسخ دادن 62 13
درسته عالی

درسته عالی

عالیییییییی

پاسخ دادن 15 2
سعیده

سعیده

همه موارد صحیح است من همشو دارم

پاسخ دادن 14 4
النا

النا

عالییییییی بودهمه مواردشودارم خوشحالم وافتخارمیکنم متولداذرماه هستم

پاسخ دادن 16 7
بهار

بهار

كاملاً صحيح پيش بيني كرديد ، همه گفته هاي شما در موردمن صدق مي كند ، من افتخار ميكنم كه متولد آذر ماه هستم

پاسخ دادن 14 5
خوشبین

خوشبین

صددرصدبااین مطالب موافقم،همیشه بعضی ازبعضی رفتارام راضی نبودم وفک میکردم میتونم تغییربدم،ولی بااین طالع بینی فهمیدم که شخصیتم اینجوریه،دیگه باخودم نمیجنگم وازهمه خصوصیاتم راضیم

پاسخ دادن 9 0
Mona

Mona

من یه آذریم و به خودم افتخار میکنم

پاسخ دادن 14 4
مهدیه

مهدیه

خیلی عالی بود . من بیشتر خصوصیاتش رو دارم .

پاسخ دادن 7 1
سما

سما

خیلی خوب بود

پاسخ دادن 1 0
مبینا

مبینا

تمام مطالب صحیح بود افتخار میکنم که دختر آذر ماهی هستم

پاسخ دادن 6 0
farzane

farzane

واقعا درست بود

پاسخ دادن 4 0
فاطمه

فاطمه

تمام نظریاتش صحیح بود و واقعا همه ی رفتارای من بود من واقعا از اینکه متولد آذرم خوشحالم

پاسخ دادن 3 0
بهار

بهار

منم یه آذری هستم ودقیقا همه خصوصیات را دارم وواقعا افتخار می کنم که یه آذریم

پاسخ دادن 7 1
دریا

دریا

من تمام خوصیاتشو دارم

پاسخ دادن 1 0
معلم

معلم

من هم همه ی این خصوصیات رو دارم...اول خوشبین بودم .فقط به خاطر دخالت یه عده تو زندگیم بدبین شدم.امیدوارم دوباره به همون حالت خوشبینی برگردم.

پاسخ دادن 2 1
ملیسا

ملیسا

وای عالی بود واقعن ک درست بود و عین حقیقت

پاسخ دادن 1 0
Mahsa

Mahsa

همش درست بود خوشحالم از اینکه متولد ماه آذرم

پاسخ دادن 3 0
zelzeleh

zelzeleh

دمم گرم عاشق ماه تولدمم ilove you ماه تولدم عاشقتم

پاسخ دادن 0 1
AVA

AVA

همه چیزش خوبه به جز رک گویی ..همه میرنجن با اینکه منظوری نداریم

پاسخ دادن 6 2
محدثه

محدثه

اره واسه منم همینجوریه همه میدونن من رک ام ولی باز ناراحت می شن

پاسخ دادن 2 1
سوربن

سوربن

تو تمام مراحل زندگیم,این ویژگیارو در خودم دیدم.البته هنوز ازدواج نکردم و شرایط جدید تجربه نکردم.ولیزن متولد اذرم و قلبم پاک و خیلیم ساده و مهربونم.خدا ب خاطر قلبم همیشه بهم رحم کرده.

پاسخ دادن 5 0
زهرا

زهرا

اذريم و تازه دارم ازدواج ميكنم و تو اين مدت دقيقا دارم همين كارار انجام ميدم كه واقعا برام جايه سوال بود ولي افتخار ميكنم

پاسخ دادن 0 0
سمیرا

سمیرا

منم متولد آذرم واکثره خصوصیاتو دارم و الان دارم مامان میشم امیدوارم همینجورییم که نوشته مامان خوبییم باشم

پاسخ دادن 2 0
Zahra

Zahra

یه چنین رفتاری دارم و خدا واقعا به منو نامزدم صبر بده نمیدونم چرا اینجوریم خدا کنه در آینده بهتر بشم

پاسخ دادن 2 0
مریم

مریم

موافق نیستم اصلا اصلا

پاسخ دادن 2 11
زهرا

زهرا

کاملا موافقم دقیقا با خصوصیات اخلاقی من منطبقه

پاسخ دادن 2 0
فرزانه

فرزانه

منم موافقم باهرچی که نوشته شده چون همشون واقعن درسته به اذرماهی بودنم افتخارمیکنم

پاسخ دادن 1 0
سارینا

سارینا

عالی من تمام مواردی که گفتینو دارم جز اینکه من ازدواج کردم و یک دختر به نام آرشیدا دارم من واقعا دخترمو دوس دارم عاشق شوهر و زندگیم هستم خیلی وقتا مشاجره داشتیم و شوهرم از زبان پر کنایه من ناراحت شده ولی خب من از دلش در آوردم من تمام خصوصیاتشو دارم

پاسخ دادن 2 1
Mahsa

Mahsa

افتخار میکنم آذر ماهیم ♡♡♡♡

پاسخ دادن 2 0
کامی

کامی

دختری که ازش خوشم میاد آذر ماهی هستش بعضی از خصوصیاتی که گفتین رو داره اما من بد جور دوستش دارم نفس منه .

پاسخ دادن 18 0
Roya

Roya

خوش به حالش

پاسخ دادن 3 0
Leila

Leila

دقیقا درسته ولی پرخاشگر نیستم افتخار میکنم یه آذر ماهیم عاشق یه مردادی شدم واقعا دیونشم

پاسخ دادن 0 2
azar

azar

هم اسمم رو دوست دارم هم افتخار می کنم توی این ماه متولد شدم :))

پاسخ دادن 4 1
فاطمهو

فاطمهو

همه چیز عاااالی بود دقیق ..فقط از نظر خانداری و اشپزی اشتباه میکنید ...من کاملاابه خانداری و اشپزی علاقه دارم ..

پاسخ دادن 8 0
آرزو

آرزو

وای عالییییییییییییییییه تمام این خصوصیات و دارم افتخار میکنم دختر آذر ماهی ام

پاسخ دادن 0 0
فاطمه

فاطمه

منم اذری ام همه خصوصیات رو دارم اما خونم واقعا تمیزه اشپزیم هم خداییش خوبه

پاسخ دادن 1 0
زهرا

زهرا

وایییییییییییییییییی درست بود باورم نمیشه

پاسخ دادن 0 0
فاطمه

فاطمه

همش درست بود.. منم مث اکثر اذریا فقط از عهده کنترل زبون تندم برنمیام, ولی درکل هرخصوصیاتی رو ک میخوندم با دلو جون بهش افتخار میکردم ک همچین خصوصیتی دارم, خصوصا ورزش و مسافرتو پول خرج کردن و مهمتر تفاوت نداشتن با پسرا

پاسخ دادن 3 0
مسعود

مسعود

همونقدر که دوست ندارن راجبشون فکر بد کنی،همونقدر هم لجتو در میارن

پاسخ دادن 0 0
مسعود

مسعود

ولی خدایی خیلی نفس هستن،

پاسخ دادن 4 0
Zahra

Zahra

با همه مطالبش موافقم همش حقیقته قبول دارم ولی بعضیا واقعا از سادگیمون سو استفاده میکنن به بعضیا هم هر چقدر از روی صداقت حرف میزنیم بازم باور ندارن

پاسخ دادن 8 1
Fatemeh

Fatemeh

واقعا باهاتون موافقم

پاسخ دادن 0 0
Zahra

Zahra

متوجه شدم

پاسخ دادن 3 0
fatemeh

fatemeh

ميتونم با قاطعيت بگم همه اين خصوصيات درسته من که همه رو دارم

پاسخ دادن 1 0
Zahra

Zahra

منم عاشق کسب شهرتم به شعر و خوانندگی خیلی علاقمندم ولی متاسفانه در محدودیتم ????

پاسخ دادن 3 1
ناشناس

ناشناس

خیلیا تو محدودیتن حیف استعدادامون

پاسخ دادن 3 1
ناشناس

ناشناس

درسته منم تمام اینارو دارم عاشق خونه داری و اشپزیم این مورد اشتباهه در مورد ما.و در کل منم افتخار میکنم

پاسخ دادن 0 1
سارا

سارا

سلام عالییی تمام خوصویت هارو دارم. افتخار میکنم که متولد آذر هستم

پاسخ دادن 3 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف