دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها خطای دید باور نکردنی و بسیار عجیب! + تصاویر
خطای دید ، خطای دید جالب
تصویر زیر عکسی سیاه و سفید نیست خطای دیدی هست که بسیار متفاوت تر از خطاهای دید دیگر است با ما همراه باشید تا تیزبینی چشمانتان را محک بزنید.
بازدید : 6,075 نفر

 خطای دید عجیبی که تا بحال تجربه نکرده اید

همانطور که میدانید خطای دید به احساس دیدن تصاویری گفته می شود که فریبنده یا گمراه کننده هستند.در این حالت اطلاعاتی که بوسیله چشم جمع آوری شده و توسط مغز پردازش می گردد منجر به درک تصویری می شود که با واقعیت آن تصویر تطابق ندارد و اصولا همیشه بحث چالش برانگیزی را به دنبال دارند.

این خطای دید جدید و عجیبی که در این مطلب میبینید خیلی متفاوت تر و جالب تر از آن است که فکر میکنید و مطمئنا به سختی تشخیص خواهید داد.

 
تصویر زیر عکسی سیاه و سفید نیست.
 
این عکس همچنین یک عکس معمولی از یک صندلی خودرو نیست. در پشت این عکس یک خطای دید خوابیده است که فقط با چشمان تیزبین کسی که این عکس را انداخته است قابل تشخیص است.
 
خطای دید
 
هنوز نتوانستید این خطای دید را تشخیص دهید؟
 
در عکس زیر می توانید مشاهده کنید که این صندلی فقط یک صندلی خودرو نیست. بلکه وسیله روی این صندلی مورد بحث است. یک آی پد را روی این صندلی ماشین می بینید.
 
خطای دید

 

خطای دید باور نکردنی و بسیار عجیب! + تصاویر

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 21 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف