نمناک اخبارپزشکی و سلامت هشدار وزارت بهداشت درباره خطرات هندزفری
خطرات هندزفری ، عوارض هندزفری بلوتوث
حتما شما هم تا حدودی از عوارض و خطرات استفاده از هندزفری از نوع ساده و بلوتوث اطلاع دارید. یکی از متخصصان گوش و شنوایی در رابطه با ارتباط خطرات هندزفری و ابتلا به پیری گوشی و کم شنوایی هشدار داد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1394

خطرات هندزفری

متاسفانه در جامعه ی امروزی کمتر کسی از هندزفری استفاده نمی کند به نوعی که حتی در اقدامی کاملا اشتباه کودکان نیز از این وسیله استفاده می کنند و همین علتی برای کاهش سن کم شنوایی و پیرگوشی زودرس در جامعه است.

یک متخصص گوش با تاکید بر لزوم پیشگیری از بروز پیرگوشی و کم شنوایی زودرس در جوانان و نوجوانان، ادامه داد:استفاده از هندزفری ها با صدای بلند، میزان شنوایی را در فرد به طور مرتب کم می کند و سلامت گوش را به خطر می اندازد.

خطرات هندزفری

رابطه خطرات استفاده از هندزفری و علل کم شنوایی و پیرگوشی

وی با اشاره به دوبرابر شدن کم شنوایی در دوره پیش دبستانی، درباره علت آن گفت:عفونت ها یا التهابات گوشی که بالاترین آمار را در دنیا از جمله ایران دارند، یکی از عوامل خطر دو برابر شدن کم شنوایی در گروه سنی پیش از دبستان است. در این نوع التهاب ها، کودک تب ندارد اما افت شنوایی پیدا می کند که در بیشتر موارد پدر و مادر ها متوجه این اتفاق نمی شوند و باعث اختلال در گفتار و آموزش می شود.

هشدار وزارت بهداشت درباره خطرات هندزفری

هشدار وزارت بهداشت درباره خطرات هندزفری
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف