نمناک سرگرمیگوناگون خطرناکترین جراحی زیبایی روی تخم چشم + تصاویر
خطرناکترین جراحی زیبایی ، عکسهای رودریگو آلوز
"رودریگو آلوز" مردی که رکورد دار بیشترین جراحی پلاستیک است به سراغ خطرناکترین جراحی زیبایی می رود ، تخم چشمان این باربی زنده زیر تیغ خواهند رفت.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396

رکورددار بیشترین جراحی پلاستیک به سراغ خطرناکترین جراحی زیبایی رفت

مردی که به عنوان رکورددار بیشترین جراحی زیبایی و آرزوی تبدیل شدن به عروسک کن مشهور است تصمیم گرفت جراحی خطرناکی انجام دهد ، جراحی زیبایی که می تواند منجربه کور شدن او شود.

"رودریگو آلوز" خطرناکترین جراحی زیبایی را انجام خواهد داد

Human 'Ken Doll' to have plastic surgery on his EYEBALLS - despite the risk of going blind

"رودریگو آلوز" 33 ساله که تا کنون 397.000 یورو برای انجام 150 جراحی پلاستیک و زیبایی صرف کرده است برای انجام یکی از خطرناک ترین جراحی های زیبایی به هند سفر کرده است.

 خطرناکترین جراحی زیبایی

عروسک کن خطرناکترین جراحی زیبایی را انجام خواهد داد

جراحی خطرناک روی تخم چشمان این مرد جوانی برزیلی ساکن لندن دوباره نظرها را به سمت او جلب کرد. رودریگو از یک پزشک متخصص خواسته است تا رنگ چشمان او را به طوسی یخی تغییر دهد. جراح برای انجام این جراحی تغییر رنگ چشم بایستی حدود 2.8میلیمتر از کره چشم را بشکافد تا عنبیه مصنوعی را با هدف تغییر رنگ نصب کند. این جراحی عجیب و غریب و البته ترسناک و پرخطر هفته ی آینده انجام خواهد شد.

رکورددار بیشترین جراحی پلاستیک زمانی که برای خرید لباس به هند سفر کرده بود با این جراح ملاقات کرد و تصمیم خود را گرفت.جراحی تغییر رنگ چشم در بریتانیا غیرقانونی است به همین دلیل رودریجو در هند این جراحی پرخطر را انجام خواهد داد.

 خطرناکترین جراحی زیبایی
باربی زنده برای انجام خطرناکترین جراحی زیبایی دنیا اماده می شود

خطرناکترین جراحی زیبایی روی تخم چشم + تصاویر

خطرناکترین جراحی زیبایی روی تخم چشم + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 28
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف