خطرناک ترین سواحل جهان + تصاویر

کد مطلب : 67597زمان مطالعه : 4 دقیقه
تصور کنید برای تعطیلات به جایی بروید که هر لحظه امکان حمله ی کوسه به شما وجود دارد ، لقب خطرناک ترین ساحل جهان به دلیل چنین مواردی به برخی از جاذبه های گردشگری دنیا تعلق دارد.

با خطرناک ترین سواحل جهان آشنا شوید

بعضی از سواحل به همان اندازه که زیبا به نظر می رسند، می توانند مرگبار نیز باشند پس اگر شما برای تعطیلاتتان برنامه کتاب خواندن، ریلکس کردن و حتی زنده ماندن را دارید،با 12 نوع از خطرناک ترین ساحل جهان آشنا شوید.

خطرناک ترین سواحل جهان در کجا قرار دارند

هانا کا پی آی :
یکی از این سواحل است که در هاوایی قرار دارد ، اقیانوس در این قسمت از جزیره خیلی بی رحم میباشد.امواج خروشان و گرداب های سنگینی دارد.در حالی که ممکن است مقصد مانند بهشت به نظر برسد،اما این آب دارای جریان فوق العاده قوی ای میباشد.حتی در آنجا می توانید آمار و تعداد مرگ و میر ناشی از بازدید کنندگانی که شنا کردن را ،در آن آب ها انتخاب کرده اند،ببینید. جریان های ریپ بسیار قوی هستند زیرا این منطقه ساحلی با هیچ صخره ای محافظت نمیشود و مانعی دربر ندارد.
خطرناک ترین ساحل جهان
هانا پا کی آی یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل نیراسمیرنا :
که یکی از سواحل فلوریدا می باشد.این ساحل بعنوان پایتخت حمله کوسه ها در جهان شناخته شده است.در سال 2017 دانشگاه بین المللی فلوریدا آمار 9 حمله کوسه را در یک سال گزارش کرد.ودر سال 2008، 118 بار مردم با کوسه ماهی ها برخورد داشته اند.که در سال 2016، 15 بار بوده است.به هر حال این روند کم شدن کوسه ها خبر خوبی است ،اما همچنان این سواحل رکورددار حملات کوسه در جهان هستند.
خطرناک ترین ساحل دنیا
ساحل نیراسمیرنا یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
گانسبای در آفریقای جنوبی:
یکی از زیباترین ساحل ها را دارد که غرب آن بهترین مکان ها برای تماشای وال ها هستند.ولی در خود منطقه باید مراقب تهدید کوسه های سفید باشید. البته تا زمانی که وارد آب نشوید این کوسه ها خطری برایتان ندارند.شما میتوانید در یک قفس محافظت شده کوسه ها را از نزدیک ببینید. نشریه دیجیتال نومود:اشاره میکند که مقدار بیش از حدی خون در کنار این ساحل تخلیه میشود که طعمه ای برای جذب کوسه ها در نزدیکی قایق ها میباشد.
سواحل خطرناک جهان
ساحل گانسبای یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل کیپ تریبیولیشن:
که در استرالیا واقع شده است.اگر میخواهید که در این آب ها شنا کنید.لباس ضد گزنده و ضخیم بپوشید چرا که پر از حشرات هستند که نیش های خطرناکی دارند. تمساح های آب شور بسیار زیاد هستند.مردم محلی توصیه میکنند که بازدید کنندگان دور از دهانه رودخانه ها بمانند.اگر این اطلاعات نمیتوانند شما را از شنا کردن باز دارد،پرندگان بزرگ که با چنگالهایشان چنگ میزنند را در نظر بگیرید،که آنها میتوانند شما را از بین ببرند.
نقاط خطرناک دنیا
ساحل کیپ تریبیولیشن یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
پلایازیپولیت در مکزیک:
نام مستعار آن ؛ساحل مرگ؛ است.و همین برای توصیف آن کافی میباشد که یکی از کشنده ترین سواحل دنیاست حدود 50 نفر هر ساله در آن غرق می شوند که امروزه این تعداد کمتر شده است.امواج آن بسیار خطرناک هستند.
خطرناک ترین ساحل جهان
ساحل پلایازیپولیت یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل میرتل واقع در کارولینای جنوبی:
این ساحل مانند لیست بالا کوسه ، امواج خطرناک یا آلاینده ندارد. اما در سال 2017 رتبه ی سومین شهر ساحلی خطرناک در دنیا را گرفت.
شهرهای ساحلی خطرناک
ساحل میرتل یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل چپاتی که در بمبئی می باشد:
این ساحل در قلب شهر قرار گرفته است. اکثر مردم بعد از گشت و گذار برای ریلکس کردن به این ساحل می روند. توصیه می شود در فصل هایی که بادهای موسمی می وزند و باران های موسمی می بارند ، از رفتن به این ساحل بپرهیزید. چون می تواند مرگبار باشد.
خطرناک ترین نقاط جهان
ساحل چپاتی یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
جزیره فریزر واقع در استرالیا:
جاذبه های ماجراجویی این مکان مردم را از سراسر جهان جذب می کند.اما وضعیت آن کاملا غیرپیش بینی می باشد و ممکن است جمعیت دینگوها(یک نوع سگ استرالیایی) حمله کنند که سرانجام آن مرگ می باشد بازدید کننده ها تعلیم می بینند که روی شن ها راه نروند و در دریاچه شیرجه نزنند.
خطرناک ترین ساحل جهان
جزیره فریزر یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل آمازون در آمریکای جنوبی:
شما در حین شنا کردن به حیوانات خطرناکی مانند:افعی،مارماهی، ماهی خون آشام بر می خورید. متاسفانه این منطقه توسط غارتگران اشغال شده است و دزدان دریایی هزاران رودخانه کوچک را به آسانی غارت و برای خود کرده اند.
خطرناک ترین سواحل
ساحل آمازون یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
شمالی ترین منطقه استرالیا
این منطقه حیات وحش گسترده ای دارد. آب آنجا شور می باشد و همیشه با استخوان ماهی ، ستاره دریایی و خیلی چیزهای دیگر روبرو می شوی. این منطقه بسیار دور افتاده و منزوی می باشدو اکثر سواحل منطقه شناخته نشده هستند و هرکس که در آنجا کمکی بخواهد برای مدت طولانی بی پاسخ می ماند.
خطرناک ترین ساحل های دنیا
آشنایی با یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل استایتس در بریتانیا:
به دلیل موج های بسیار بزرگ و غول آسای آب ها، موج سواران زیادی جذب این منطقه می شوند. اما شنا کردن در آن به دلیل موج های سهمگین و آلاینده های خطرناک ممنوع می باشد.
خطرناک ترین ساحل جهان
ساحل استایتس یکی از خطرناک ترین سواحل جهان
ساحل کیلا او در هاوایی:
این ساحل دارای شن های سیاه رنگ می باشد که منظره آنجا را فوق العاده کرده است.اما در نزدیکی این آب یک کوه آتفشان می باشد که 35 ساله مواد درون آب جاری می شوند و درجه حرارت آن تقریبا به 110 می رسد پس شنا کردن درون این آب کاملا غیرممکن و خطرناک می باشد.
خطرناک ترین ساحل جهان
ساحل کیلا او یکی از خطرناک ترین سواحل جهان

12 ساحل ترسناک و خطرناک در جهان

خطرناک ترین سواحل جهان + تصاویر : امتیاز : 4 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن / ف
نظرات
وبگردی