نمناک ورزشلیگ برتر خطرناک ترین و ارزان ترین بازیکنان دربی 84
دربی 84 ، بازیکنان
بازیکنان دربی 84 امروز در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که در این دربی از ارزانترین و خطرناک ترین بازیکنان دو تیم بزرگ استقلال و پرسپولیس استفاده شده است.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1395

خطرناک ترین و ارزان ترین بازیکنان دربی 84 را بشناسید

دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی 84 در شرایطی برابر هم قرار خواهند گرفت که لئاندرو پادوانی بلندقامت ترین بازیکن و سامان نریمان جهان کوتاه قامت ترین است.

سرخابی های پایتخت برای هشتاد و چهارمین بار به مصاف یکدیگر خواهند رفت و این در حالی است که دو تیم شرایط متفاوتی را تجربه می کنند.
تیم برانکو وضعیت پایداری را پشت سر می گذارد و نسبت به دیدار رفتِ دو تیم ، تغییر چندانی در ترکیب تیمش مشاهده نمی شود، اما از سوی دیگر منصوریان پس از یک نیم فصل نا امید کننده تغییرات گسترده ای در ترکیب تیمش اعمال کرده که متوسط سنی و قیمتی تیم او را کاهش داده است.
در نیم فصل دوم منصوریان علاوه بر اینکه حاج محمدی ، بختیار رحمانی، میثم مجیدی و آرش افشین که بازیکنانی میلیاردی بودند را از تیمش بیرون گذاشت، با محرومیت فیفا نتوانست بازیکن دیگری را به تیمش اضافه کند تا با توفیقی اجباری در هزینه های آبی پوشان صرفه جویی شود.
ترکیب احتمالی استقلال برای دربی فردا را اگر با دیدار رفت دو تیم مقایسه کنیم به این نتیجه می رسیم که استقلالی ها به نسبت بازی رفت 2/2 میلیارد تومان ارزان تر شده اند. آبی ها در دیدار رفت و بر اساس آنچه در سایت سازمان لیگ به ثبت رسیده 9 میلیارد و 950 میلیون تومان خرج ترکیب یازده نفره تیمشان کرده بودند که با مصدومیت بازیکنانی مانند مگویان و غفوری و همچنین نیمکت نشینی فرشید باقری، قیمت ترکیب یازده نفره آنها به مبلغ 7 میلیارد و 800 میلیون تومان تنزل کرده است. با حضور احتمالی حقدوست و نور افکن در ترکیب آبی پوشان، آنها به ترتیب با قراردادهای 100 و 150 میلیون تومانی ارزان ترین بازیکنان دربی خواهند بود.
همچنین از نظر میانگین سنی آبی ها در دیدار رفت با میانگین 27.27 به میدان رفتند که اگر بنابر گزارشات مطابق با دیدار با السد به میدان بروند و تنها حیدری جایگزین غفوری مصدوم شود ، میانگین سنی آنها به 26.18 تقلیل خواهد یافت. نور افکن نیز با 19 سال و 310 روز جوانترین بازیکن دربی 84 خواهد بود.

دربی 84

دربی 84

در جمع مردان با انگیزه تیم سوم جدول 6 نفر شرایطی ویژه دارند. مردانی که موفق شده اند پیش از این هم دروازه پرسپولیس را باز کنند. این نکته جالب توجه ای است که در جمع استقلالی ها و در فاز هجومی تیم منصوریان دو جوان جویای نام حضور دارند که پیش از این نخستین گلهای عمر فوتبالی اشان در لیگ برتر را با پیراهن نفت به پرسپولیس زده اند

سید جلال حسینی مدافع مستحکم تیم پرسپولیس در حالی ششمین دربی اش را تجربه می کند که آماری عجیب را در این دیدارها از خود به جای گذاشته است.
در هر 5 دیداری که حسینی پیش از این در دربی به میدان رفته است نتیجه دیدار با حساب صفر بر صفر به پایان رسیده است.
سید جلال دو دوره در دربی ها حاضر بوده که در بازه اول او دربی های 75 تا 78 را تجربه کرد که هر چهار دربی با تساوی بدون گل همراه با بازی هایی کسل کننده به پایان رسید. همچنین مدافع ملی پوش پرسپولیس دیدار رفت دو تیم در لیگ شانزدهم را نیز به میدان رفت که این دیدار نیز بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید. از این رو باید سید جلال حسینی را خطرناک ترین بازیکن این دیدار برای تماشاچیان نامید که اگر روندش در دربی ها را ادامه دهد باید منتظر صفر-صفری دیگر بود که روی اعصاب طرفداران فوتبال خواهد بود و هیچ کدام از طرفداران دو تیم موافق آن نیستند.

خطرناک ترین و ارزان ترین بازیکنان دربی 84

خطرناک ترین و ارزان ترین بازیکنان دربی 84
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش 3 -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف