نمناک ورزشگوناگون خط و نشان کیانوش رستمی بعد از رکورد زدن!
کیانوش رستمی ، رکورد کیانوش رستمی
کیانوش رستمی که موفق شده رکورد دو ضرب جهان در دسته 85 کیلوگرم را دو کیلوگرم البته به صورت غیر رسمی ارتقا بدهد،خط و نشان هایی برای حریفانش کشیده است.
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395

خط و نشان کیانوش رستمی بعد از رکورد زدن!

کیانوش رستمی و یک اتفاق ویژه در آستانه المپیک.رستمی که یکی از شانس های کسب مدال در ریو است توانست با زدن رکورد جهان خط و نشان ویژه ای برای حریفانش بکشد.
وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم ایران حالا صاحب یک رکورد ویژه است هر چند که این رکورد رسمی نیست اما می تواند نوید روزهای خوب را در آینده بدهد.

کیانوش رستمی


بدون شک حالا خبرش در جهان پیچیده که رستمی رکورد دو ضرب جهان را که 218 کیلوگرم بود دو کیلوگرم جابجا کرده است.خود کیانوش دراین مورد می گوید:«رکورد را زدم اما به نظر خودم هنوز آماده نیستم.فعلا دارم طبق برنامه های قبلی و شخصی ام تمرین می کنم.باید تا رسیدن به المپیک حسابی آماده باشم.»
او این را گفت و ادامه داد:«توکلم بر خداست و این روزها خیلی جدی تر تمریناتم را ادامه می دهد.هر چه زمان جلوتر می رود بیشتر به اهدافم نزدیک می شوم.امیدوارم شرایط هین طور خوب باشد و بتوانم در المپیک دل مردم را شاد کنم.»

خط و نشان کیانوش رستمی بعد از رکورد زدن!

خط و نشان کیانوش رستمی بعد از رکورد زدن!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از بولتن/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف