نمناک سرگرمیگوناگون خفه شدن عجیب ماهی شکمو توسط طعمه اش + تصاویر
خفه شدن ماهی ، سرگرمی نمناک
ماهی کوچکتر یا بهتر بگوییم طعمه ، ماهی بزرگتر را که شکارچی این نبرد بود خفه کرد و کشت ، خفه شدن ماهی به دلیل حرص زیادش اتفاق افتاد.

خفه شدن ماهی شکمو با گیر کردن غذا داخل گلویش

وقتی به تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک نگاه کنید مطمئنا به عمق جمله ی معروف "  لقمه به اندازه دهانت بردار" پی خواهید برد کاهی که هرچندر بزرگ و قوی ولی به دلیل شکمو و حریص بودنش جان خود را از دست داد.

خفه شدن ماهی

حریص بودن موجب خفه شدن ماهی شد

مایکل پول در حال پیاده روی صبحگاهی در زادگاهش ، نیو ساوث ولز، استرالیا بود زمانی که ماهی بزرگی را در آب دید. زمانی که پیرمرد 63 ساله به ماهی نزدیک شد ، متوجه شد که حیوان دریایی توسط ماهی کوچک دیگری خفه شده است  و سعی کرد ماهی کوچک را از فک ماهی بزرگ آزاد کند اما موفق نشد.
مایکل می گوید :" هنگام طلوع آفتاب با سگ ها در امتداد آب راه می رفتم که ماهی سر پهن را از فاصله دور دیدم وقتی نزدیک تر شدم متوجه شدم ماهی دیگری از دهانش بیرون زده . . کاملا " حیرت زده شده بودم."
او را از روی علامت مشخص روی سرش شناختم همان ماهی بود که  توسط یک مربی خانم پرورش داده شده بود و من بارها او را دیده بودم . صحنه ای که می دیدم تکان دهنده بود سعی کردم ماهی را از فک او بیرون بکشم، اما غیر ممکن بود ، خیلی شدید روی دندان هایش چسبیده بود.
خفه شدن ماهی

تصویری از مرگ ماهی شکمو بعد از خفه شدن براثر بزرگ بودن طعمه اش

خفه شدن ماهی
به نظر می رسید با تمام نیرو به آن ماهی کوچک تراز خودش حمله کرده باشد تا آن را بخورد، اما برای گلوی او خیلی بزرگ و در آن گیر کرده بود.
درست مثل این است که یک انسان سعی دارد سیبی را در گلو فرو کند ." مایکل اضافه کرد :" وقتی چند ساعت بعد، به آنجا بازگشتم پرندگان آنهارا خورده و تنها اسکلت او باقی مانده بود . "

خفه شدن عجیب ماهی شکمو توسط طعمه اش + تصاویر

خفه شدن عجیب ماهی شکمو توسط طعمه اش + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف