نمناک سرگرمیگوناگون گیر کردن سوت داخل گلوی پسربچه! + فیلم
گلوی پسربچه ، گیر کردن سوت
پسربچه هندی با بلعیدن سوت و گیر کردن آن در گلویش دردسر بزرگی را برای خانواده اش رقم زد.

خارج کردن سوت گیر کرده در گلوی پسربچه شیطون

روز گذشته ویدیویی عجیب از یک پسر بچه در حالتی خنده دار در صفحات مجازی منتشر شد و برای کاربران یک سوال بود که چگونه این صدای عجیب از گلوی این پسر بچه بازیگوش خارج می شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته گزارشی عجیب از یک بیمارستان واقع در هند منتشر شد که یک پسر بچه بازیگوش بعد از بازی کردن با اسباب بازی اش،بطور ناگهانی آنرا می بلعد و سوت در گلویش گیر می کند و نتیجه ویدیویی است که در ادامه این مطلب مشاهده می نمایید.

گیر کردن سوت

 خفه شدن پسربچه با سوت

پسر بچه بازیگوش هندی پس از آنکه سوت را می بلعد، زمانیکه می خواهد حرف بزند باید فریاد بکشد، تنها صدای سوت از گلوی او خارج می شود و علت آن هم کاملا مشخص است چرا که وی سوت اسباب بازی اش را بصورت ناگهانی بلعیده بود.

بعد از اینکه پدر و مادر این پسر بچه بازیگوش از این مشکل فرزندشان آگاه شدند، او را فورا به بیمارستان منتقل کردند. پزشکان بعد از آنکه متوجه این مشکل پسربچه شدند، فورا او را به اتاق عکسبرداری اشعه ایکس منتقل کردند و از قفسه سینه او عکس گرفتند و میزانی التهاب را در قسمتی که سوت در گلوی او گیر کرده بود را یافتند و از آنجاییکه این التهاب برای پزشکان همانند یک هشدار قرمز بود، او را به برونکوسکوپی منتقل کردند که در این روش از درمان یک لوله سوت را از گلوی پسر بچه بازیگوش هندی خارج ساختند.

خوردن سوت

خارج کردن سوت از گلوی پسربچه شیطان

در ابتدا پزشکان بر این باور بودند که پسر بچه به بیماری عجیبی مبتلا شده است و زمانیکه طی عکسبرداری اشعه ایکس قرار گرفت، پزشکان نتیجه گرفتند که او یک سوت را بلعیده بود.

اینک بعد از برونکوسکوپی ، حال این پسر بچه بازگوش هندی بعد از بلعیدن سوت کاملا بهبود یافته است و انتظار می رود که تا مدت کوتاهی بعد عفونتی که به سبب بلعیدن سوت در گلوی این پسر بچه ایجاد شده بودنیز بهبود یابد. 

ویدیو  خارج کردن سوت از گلوی پسربچه هندی ؛

لحظه هولناک گیر کردن سوت در گلوی پسربچه + فیلم

گیر کردن سوت داخل گلوی پسربچه! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف