نمناک اخبارحوادث خفه کردن فرزندان به دست پدر سنگ دل + عکس
خفه كردن ، خفه کردن در آب
مردی سنگ دل اهل آمریکا که به دلیل بی کفایتی خود در نگهداری از سه فرزندش آنها را برای خفه کردن به دریا انداخت، توسط پلیس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 4 مهر 1394
بازدید : 8,146 نفر

یک پدر اهل امریکا مبادرت به خفه کردن فرزندان خود در یک دریاچه کرد که با فرار پسر بچه 7 ساله و اطلاع پلیس ناکام ماند. آقای آلن تی شن اوگن اهل شمال کارولینا به اتهام مبادرت به قتل بازداشت شد.

قاتل

خفه کردن فرزندان توسط این پدر بی رحم

 

براساس گزارش پلیس این پدر 29 ساله 3 فرزند خود که یک پسر 7 ساله و 2 دختر 2و5 ساله بودند را برای خفه کردن به داخل دریاچه انداخت.

پلیس پس از مطلع شدن خود را به محل جنایت رساند و 2 دختر که در آب با مرگ دست و پنجه نرم می کردند را بیرون کشید و تا قبل از رسیدن اوژانس از طریق تنفس دهان به دهان جان این دو کودک بی گناه را از مرگ نجات داد و در حال حاضر این دو خواهر در بیمارستان به سر می برند که حال یکی از آن ها وخیم است.

همچنین پلیس در ادامه افزود:پسر 7 ساله قبل از به آب افتادن توانسته بود از دست پدر بی رحم خود فرار کند و با پلیس تماس بگیرد، اودر حال حاضر نزد، یکی از اقوام می باشد.

در جستجوی محل جنایت پلیس با خودروی شاسی بلند «اوگن» روبه رو شد و او را در همان نزدیکی بازداشت کرد.

در اعترافات و بازپرسی های به عمل آمده از این جنایت کار معلوم شد که به علت بی کفایتی «اوگن» از نگهداری فرزندان قرار بود 3 فرزند او به سازمان نگهداری از کودکان برده شوند و «اوگن» در اعتراف خود به پلیس گفت:من نمی خواستم آن ها فرزندانم را از من جدا کنند و ترجیح دادم تا آن ها را بکشم زیرا آن ها متعلق به من هستند و می توانم برای زندگی آن ها تصمیم بگیرم.

این مرد بی اخلاق در حال حاضر در بازداشت پلیس به سر می برد و در دادگاه به اتهام مبادرت به 3 فقره قتل مجازات خواهد شد.

همچنین وی به پرداخت 2/25 میلیون دلار جریمه نقدی محکوم شد. 

خفه کردن فرزندان به دست پدر سنگ دل + عکس

خفه کردن فرزندان به دست پدر سنگ دل + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 23
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف