نمناک اخبارحوادث دستگیری پدر در حین خفه کردن پسر 14 ساله اش!
خفه کردن ، خفه کردن پسر
فردی که پس از گذشت چهار سال از قتل همسرش بخشیده شده بود اینبار در حین خفه کردن پسر 14 ساله اش دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394

خفه کردن پسر 14 ساله

مردی که چهار سال قبل همسرش را به قتل رسانده بود، این بار پسرش را کشت. به گزارش خبرنگار ما، ساعت ٣ بامداد دیروز وقوع یک فقره درگیری در خیابان مرتضوی، به کلانتری نواب اعلام شد.

مأموران کلانتری با حضور در محل، مردی حدودا ٤٥ ساله به نام «محسن» را مشاهده کردند که با یک رشته شال گردن درحال خفه کردن پسر ١٤ساله اش به نام «محمدعلی» بود. بلافاصله محسن ازسوی مأموران دستگیر و اقدامات اولیه درمانی برای نجات «محمدعلی» ازسوی مأموران و در ادامه عوامل تیم اورژانس انجام شد، اما محمدعلی جان باخت. پس از این واقعه، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل عمـد پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد متهم به مصرف مواد مخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد.

پلیس پی برد محسن ساعت ٢٠ دو روز قبل، در منزل دوستانش شیشه مصرف کرده و پس از مراجعه به منزل، با پسرش درگیر شده و درنهایت او را ساعت سه بامداد دیروز به قتل رسانده است. خواهر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:«شب قبل وقتی پدرم به خانه آمد، به بهانه اینکه چرا برادرم مادربزرگش را اذیت می کند، با او درگیر شد.

حدود ساعت سه نیمه شب بود که با شنیدن صدای خِس خِس از خواب بیدار شدم. زمانی که چراغ را روشن کردم، ناگهان پدرم را روی سینه برادرم مشاهده کردم که با یک رشته شال گردن داشت او را خفه می کرد. از مادربزرگ درخواست کمک کردم؛ اما زمانی که او قصد داشت پدرم را از روی سینه برادرم کنار بکشد، ناگهان از ناحیه دست چپ، جسم تیزی به او اصابت کرد و به شدت مجروح شد.

بلافاصله با ١١٠ تماس گرفتم و از پلیس کمک خواستم. دقایقی بعد، درحالی که همچنان پدرم درحال خفه کردن برادرم بود، مأموران وارد خانه شدند و پدرم را دستگیر کردند، اما برادرم دیگر مرده بود». با انتقال متهم به پلیس آگاهی تهران بزرگ و بررسی سوابق وی، مشخص شد «محسن» (٤٩ساله)، دارای سابقه ارتکاب جنایتی دیگر است.

متهم در آن جنایت که ساعت سه بامداد روز اول شهریور سال ١٣٩٠ به وقوع پیوست، پس از مصرف شیشه و درگیری با همسرش به نام مهناز (٤٠ساله)، او را با ضربات چاقو به قتل رساند و پرونده نیز در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی، رسیدگی و درنهایت متهم با حکم دستگاه قضائی به قتل عمـد محکوم، اما پس از گذشت چند سال و با رضایت خانواده مقتول، از زندان آزاد شد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت:با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دلایل و شواهد به دست آمده از زمان ارتکاب جنایت، قرار بازداشت قانونی ازسوی مقام قضائی صادر شد و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی، در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دستگیری پدر در حین خفه کردن پسر 14 ساله اش!

دستگیری پدر در حین خفه کردن پسر 14 ساله اش!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 28
برگرفته از روزنامه شرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف