نمناک اخبارجامعه خودرو سوزوکی با 88 میلیون ریال خلافی !
سوزوکی ، خودرو سوزوکی
سرهنگ اکبری، رئیس پلیس راه استان البرز از توقیف یک دستگاه خودرو سوزوکی ویتارا با 88 میلیون و 150 هزار ریال خلافی خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1395

توقیف سوزوکی با خلافی سنگین

سرهنگ اکبری، رئیس پلیس راه استان البرز از توقیف یک دستگاه خودرو سوزوکی ویتارا با 88 میلیون و 150 هزار ریال خلافی و 189 فقره تخلف پرداخت نشده و 17 فقره تخلف حادثه ساز در جاده «کرج- قزوین» خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا اکبری گفت:ماموران گشت پلیس راه استان در راستای تسهیل در عبور و مرور و روان سازی ترافیک، یک دستگاه خودرو سوزوکی ویتارا را به علت تخطی از سرعت مطمئنه در جاده کرج - قزوین متوقف کردند.

وی افزود:پس از توقف و استعلام از مرکز اجرائیات پلیس راهور استان، مشخص شد که این خودرو دارای 88 میلیون و 150 هزار ریال خلافی و 189 فقره تخلف پرداخت نشده و 17 فقره تخلف حادثه ساز است.

خودرو سوزوکی

توقیف خودرو سوزوکی با خلافی سنگین

رئیس پلیس راه استان البرز، اظهار داشت:برابر تبصره ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد، مراتب به مالک خودرو اعلام شده و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری می شود که برابر قانون، خودرو مذکور توقیف و روانه پارکینگ شد.

خودرو سوزوکی با 88 میلیون ریال خلافی !

خودرو سوزوکی با 88 میلیون ریال خلافی !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 116
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 116 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف