خلبان های زن

خلبان های زن عربستانی در آسمان ترکیه

تاریخ انتشار : 31 فروردین 1395کد مطلب : 29696زمان مطالعه : 1 دقیقه
به علت ممنوعیت رانندگی زنان عربستانی در کشورشان هواپیمایی ترکیه به خلبان های زن عربستانی فرصت همکاری می دهد.

آموزش خلبان های زن در ترکیه

شرکت هواپیمایی ترکیه خلبان های زن عربستانی را برای همکاری استخدام میکند.

روزنامه عربستانی به نقل از تِمِل کوتیل رئیس و مسئول اجرایی شرکت هواپیمایی ترکیه گزارش داد:ما به فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی در عربستان که نتوانسته اند در کشور خود مشغول به کار شوند، فرصت همکاری با شرکت هواپیمایی ترکیه را می دهیم.

درحالیکه زنان در عربستان حتی حق رانندگی ندارند، شرکت هواپیمایی ترکیه آمادگی خود را برای استخدام خلبانان زن عربستانی اعلام کرد.

خلبان های زن

عکس خلبان های زن

«العالم» به نقل از روزنامه عکاظ چاپ عربستان نوشت:شرکت هواپیمایی کشوری ترکیه در پی استخدام فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی عربستان است.

عکاظ نوشت:خلبانی نوع خاصی از هواپیماها مستلزم داشتن قدرت بدنی زیادی نیست و زنان می توانند برخی از انواع هواپیماها را هدایت کنند.

خلبان های زن

 خلبان های زن عربستانی

این روزنامه عربستانی به نقل از تِمِل کوتیل رئیس و مسئول اجرایی شرکت هواپیمایی ترکیه گزارش داد:ما به فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی در عربستان که نتوانسته اند در کشور خود مشغول به کار شوند، فرصت همکاری با شرکت هواپیمایی ترکیه را می دهیم.

کوتیل در کنفرانسی خبری در آنکارا پایتخت ترکیه گفت:جهان با کمبود خلبان مواجه است و شرکت های هواپیمایی جهان تا سال 2020 به 100 هزار خلبان نیاز خواهند داشت.

وی افزود:دولت ترکیه در آینده فرصت های زیادی را برای فعالیت سرمایه گذاران عربستانی در بخش صنعتی فراهم خواهد کرد و هم اکنون تعداد زیادی از سرمایه گذاران عربستانی به صورت غیرعلنی در بخش های گردشگری و عمرانی ترکیه فعالیت می کنند.

خلبان های زن ، خلبان های زن عربستانی در ترکیه

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از عصر ایران - / ک
برچسب :
وبگردی