نمناک اخبارسیاست خلبان های زن عربستانی در آسمان ترکیه
خلبان های زن ، خلبان های زن عرب
به علت ممنوعیت رانندگی زنان عربستانی در کشورشان هواپیمایی ترکیه به خلبان های زن عربستانی فرصت همکاری می دهد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1395

آموزش خلبان های زن در ترکیه

شرکت هواپیمایی ترکیه خلبان های زن عربستانی را برای همکاری استخدام میکند.

روزنامه عربستانی به نقل از تِمِل کوتیل رئیس و مسئول اجرایی شرکت هواپیمایی ترکیه گزارش داد:ما به فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی در عربستان که نتوانسته اند در کشور خود مشغول به کار شوند، فرصت همکاری با شرکت هواپیمایی ترکیه را می دهیم.

درحالیکه زنان در عربستان حتی حق رانندگی ندارند، شرکت هواپیمایی ترکیه آمادگی خود را برای استخدام خلبانان زن عربستانی اعلام کرد.

خلبان های زن

عکس خلبان های زن

«العالم» به نقل از روزنامه عکاظ چاپ عربستان نوشت:شرکت هواپیمایی کشوری ترکیه در پی استخدام فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی عربستان است.

عکاظ نوشت:خلبانی نوع خاصی از هواپیماها مستلزم داشتن قدرت بدنی زیادی نیست و زنان می توانند برخی از انواع هواپیماها را هدایت کنند.

خلبان های زن

 خلبان های زن عربستانی

این روزنامه عربستانی به نقل از تِمِل کوتیل رئیس و مسئول اجرایی شرکت هواپیمایی ترکیه گزارش داد:ما به فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی در عربستان که نتوانسته اند در کشور خود مشغول به کار شوند، فرصت همکاری با شرکت هواپیمایی ترکیه را می دهیم.

کوتیل در کنفرانسی خبری در آنکارا پایتخت ترکیه گفت:جهان با کمبود خلبان مواجه است و شرکت های هواپیمایی جهان تا سال 2020 به 100 هزار خلبان نیاز خواهند داشت.

وی افزود:دولت ترکیه در آینده فرصت های زیادی را برای فعالیت سرمایه گذاران عربستانی در بخش صنعتی فراهم خواهد کرد و هم اکنون تعداد زیادی از سرمایه گذاران عربستانی به صورت غیرعلنی در بخش های گردشگری و عمرانی ترکیه فعالیت می کنند.

خلبان های زن ، خلبان های زن عربستانی در ترکیه

خلبان های زن عربستانی در آسمان ترکیه
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از عصر ایران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف