نمناک اخبارسیاست مردی که ادعا می کند خلیفه جدید داعش است!
خلیفه جدید داعش ، العبیدی وزیر جنگ داعش
بعد از هلاکت ابوبکر البغدادی حالا در میان اختلافات سرکرده های این گروهک تروریستی یکی از اعضای اصلی و معاون سابق ابوبکر البغدادی خود را خلیفه جدید داعش معرفی کرده است.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1396

ادعایی جدید در مورد خلیفه جانشین ابوبکر بغدادی

بعد از تایید خبر هلاکت ابوبکر البغدادی تصویری از یکی از افسران دولت صدام حسین به عنوان جانشین احتمالی خلیفه سابق داعش منتشر شد اما هنوز چند ساعت از این اخبار نگذشته the sun خبر دیگری منتشر کرد که منابع نزدیک به تروریست ها فرد دیگری را برای این سمت نام برده اند.

 New ISIS leader REVEALED:The new supreme leader in charge of terror cult

Abu Haitham al-Obaidi has appointed himself 

معاون ابوبکر بغدادی خود را خلیفه جدید داعش معرفی کرد!

 "العبیدی" که به عنوان یک عضو ارشد تروریست ها در شهر "حویجه" واقع در شمال عراق مسئولیت هایی را برعهده داشت بعد از هلاکت بغدادی در همان شهر خود را خلیفه جدید معرفی کرده است .العبیدی با نام کوچک "ابو هیصم"از افسران سابق ارتش صدام و وزیر جنگ گروهک تروریستی داعش بود که این روزها نامش به عنوان جانشین احتمالی ابوبکر سر زبان ها افتاده است.

به گزارش سان "العبیدی" به نزدیکانش گفته است که بعد از شکست داعش در موصل و نبود بغدادی حاضر است برای در دست گرفتن خلافت با هر کدام از مدعیان رهبری گروهک تروریستی وارد جنگ شود از این رو شهری که او در دست دارد با تمام نیروهایش آمادگی جنگ خونین با افرادی است که قصد مخالفت با رهبری او را داشته باشند.

خلیفه جدید داعش

وزیر جنگ و معاون بغدادی خود را خلیفه جدید داعش معرفی کرده است

بعد از آنکه وزارت دفاع روسیه اخیرا اعلام کرد اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد ابوبکر البغدادی در حملات هوایی روسیه در رقه سوریه کشته شده است بالاخره تروریست های تکفیری مجبور به تایید این خبر شدند اما گزارشات حاکی از آن است که هیچ کس در منطقه تصرف داعش اجازه صحبت در این مورد را ندارد.

مردی که ادعا می کند خلیفه جدید داعش است!

مردی که ادعا می کند خلیفه جدید داعش است!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
منبع : the sun - بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف