بیسکویت خمیردندانی
کاربر معروف اسپانیایی برای آنکه بتواند بیشتر شناخته شود دست به اقدامی زد که نهایتا موجب زندانی شدن وی به مدت 15 ماه و جریمه سنگینی شد!

پر کردن بیسکوییت با خمیر دندان

یکی از کاربران صفحات مجازی برای آنکه بتواند در میان کاربران دیگر شناخته تر شود، در طی ویدیویی از اقدام بی شرمانه خود که خالی کردن لایه کرمی داخل بیسکوییت و پر کردن آن توسط خمیر دندان بود که بعد از پر کردن بیسکوییت ها توسط خمیر دندان، آنها را پر کرد و به فرد بی خانمانی داد که در نهایت توسط مامورین پلیس اسپانیا دستگیر شد!

نام این کاربر " کانگوآ رن " می باشد که بنابر اقدام بی شرمانه خود که شوخی وحشتناک و دردناک با فرد بی خانمان بود، اینک می بایست به مدت 15 ماه در زندان سپری نماید و برای جریمه نیز می بایست مبلغ 17682 پوند پرداخت نماید. از این رو این پسر جوان به دلیل نقض اخلاقی یک مرد بی خانمان، متهم است و بنابر قوانین کشور اسپانیا می بایست 15 ماه در زندان سپری نماید!

با این حال تمام صفحات مجازی وی در شبکه های اجتماعی مختلف به مدت 5 سال بسته خواهند شد و به هیچ وجه وی قادر به استفاده از صفحات مجازی نخواهد بود تا نحوه استفاده صحیح و مناسب صفحات مجازی را درک نماید. از این رو این پسر بیست ساله، ابتدا داخل بیسکوییت را با خمیر دندان پر کرد و زمانیکه قصد تحویل آن به مرد بی خانمان را گرفت، از وی نیز مبلغی را دریافت نمود!

در ادامه مرد بی خانمان 52 ساله طبق گزارشات انجام شده، فورا احساس گرسنگی می کند و سپس دچار استفراغ شدیدی می شود که از این حالت آقای رن فیلم برداری نمود و در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت و سپس آنرا از صفحه خود حذف نمود.

حرکت شرم آور و زشت پسر 20 ساله با مرد بی خانمان

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی