نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف خنجر 10 میلیون دلاری معمر قذافی در استانبول + تصاویر
معمر قذافی ، قذافی
تصویر زیر خنجر 10 میلیون دلاری معمر قذافی می باشد که توسط مامورین پلیس مبارزه با قاچاق ترکیه کشف شده است.
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1395

 خنجر چند میلیون دلاری معمر قذافی

 قاچاقچیان همیشه در جستجوی اشیای قیمیتی و با ارزش هستند و اکثرآ اشیایی را به غارت می برند که بسیار قیمتی و آثار باستانی به شمار می روند،بتازگی مامورین پلیس مبارزه با قاچاق ترکیه خنجر تزئینی را از قاچاقچیان کشف کرده اند که ادعا شده متعلق به معمر قذافی رهبر سابق لیبی است.

به گزارش سرویس حوادث " جام نیوز"، گفته می شود قاچاقچیان اشیای قیمتی که می خواستند این خنجر را به 10 میلیون دلار به یک تاجر عربستانی بفروشند، از سوی پلیس دستگیر شده اند.

 خنجر معمر قذافی

شبکه « ان.تی.وی » گزارش داد که این خنجر مزین به سنگهای قیمتی با به یغما رفتن کاخ قذافی در لیبی، ربوده شده و به طور قاچاق سر از ترکیه در آورده است. بنابراین گزارش در عملیات پلیس یک کارآفرین ترکیبه ای به همراه دو شهروند دیگر ترک نیز دستگیر شده اند.مسئولین پلیس گفته اند کار آفرین ترکیه ای حدود سه ماه پیش این خنجر را به چهار میلیون و 600 هزار دلار خریده و در تلاش بود به 10 میلیون دلار به یک تاجر عربستانی بفروشد.

 

خنجر


مقاماهای پلیس گفته اند اگر این خنجر به طور قانونی به ترکیه وارد می شد، بایستی 850 هزار دلار مالیات به دولت پرداخت می شد.

خنجر گرانقیمت

کشف خنجر 10 میلیون دلاری معمر قذافی در استانبول + تصاویر

کشف خنجر 10 میلیون دلاری معمر قذافی در استانبول + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از العالم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف