نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اتفاقات عجیب در مسابقه شب گذشته خنداننده شو 2 + عکس
خنداننده شو 2 ، مرحله سوم خنداننده شو 2
شب گذشته 19 مرداد 1397 چهارمین شب از مرحله سوم خنداننده شو 2 با رقابت آیت بی غم و وحید رحیمیان و اتفاقات غافلگیر کننده همراه بود.
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1397

در چهارمین شب از مرحله سوم خنداننده شو 2 چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته 19 مرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. در چهارمین شب از مرحله سوم مسابقه خنداننده شو 2 دو شرکت کننده دیگر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا با رای مردم یکی از آنها به مرحله بعد صعود کند.

شب چهارم از مرحله سوم خنداننده شو 2 با رقابت آیت بی غم از گروه رامبد جوان و وحید رحیمیان از گروه فرهاد آئیش همراه بود.

رقابت دو کمدین جوان در شب چهارم مرحله سوم خنداننده شو 2

در چهارمین شب از مرحله سوم خنداننده شو 2 دو شرکت کننده از گروه رامبد جوان و فرهاد آئیش با اجرای استندآپ کمدی های خود با موضوعات مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند.

مرحله سوم خنداننده شو 2

آیت بی غم و وحید رحیمیان کمدین های خنداننده شو 2

اجرای آیت بی غم در شب چهارم مرحله سوم خنداننده شو 2 با موضوع خوابی که درباره فرهاد آئیش دیده بود آغاز شد و بعد ماجرای جدایی آنجلینا جولی و بردپیت سوژه استندآپ کمدی او شد.

شوخی آیت بی غم در این مرحله از خنداننده شو 2 با فرهاد آئیش مورد انتقاد افراد زیادی در فضای مجازی قرار گرفت.

آیت بی غم

آیت بی غم در شب چهارم مرحله سوم خنداننده شو 2

وحید رحیمیان دومین شرکت کننده در شب چهارم مرحله سوم خنداننده شو 2 بود که از گروه فرهاد آئیش استندآپ کمدی خود را اجرا کرد.

استندآپ کمدی وحید رحیمیان با موضوع شوخی با جایزه اسکار روی صحنه رفت و به یکباره اجرایش را متوقف کرد و گفت :من دیگر نمیتوانم ادامه بدهم و به یکباره همه را شوکه کرد.

فرهاد آئیش

فرهاد آئیش مربی وحید رحیمیان در خنداننده شو 2

فرهاد آئیش مربی وحید رحیمیان درباره این اجرای شرکت کننده اش گفت :چیزی که الان وحید اجرا کرد اصلا آن چیزی نبود که تمرین کرده بود و اگر فکر میکنی دوباره بتونی اجرا کنی 5 دقیقه بعد دوباره روی صحنه بیا و دوباره اجرا کن ، این تصمیم با موافقت فرهاد آئیش ، اشکان خطیبی و پانته آ بهرام همراه بود اما رامبد جوان مخالف فرصت دوم به وحید رحیمیان بود .

وحید رحیمیان قصد انصراف از ادامه مسابقه را داشت اما با صحبت های اشکان خطیبی و در نهایت رای موافق رامبد جوان، تصمیم به اجرای دوباره گرفت.

وحید رحیمیان

وحید رحیمیان کمدین خنداننده شو 2

اجرای دوم وحید رحیمیان با موفقیت به پایان رسید و رامبد جوان درباره اجرای او گفت :وحید دمت گرم که تونستی دوباره برگردی روی صحنه و اجرات رو انجام بدی اما ساختار آشفته اجرای تو باز هم دیده میشد اما تو خیلی بامزه ای و باید روحیه ات رو قوی کنی.

پانته آ بهرام درباره اجرای وحید گفت :من احساس میکنم همه شما نیاز به تجربه بیشتر دارید و اینکه یکدفعه قفل میشید ناشی از کم تجربه بودنتنه و در پایان فرهاد آئیش درباره اجرای وحید رحیمیان گفت :باید بتونی خودت را توی کارت کنترل بکنی، تو نبوغ زیادی داری اما ای کاش از توانایی های آیت بی غم بیشتر یاد بگیری.

شب متفاوت خنداننده شو 2 با اجرای آیت بی غم و وحید رحیمیان+عکس

اتفاقات عجیب در مسابقه شب گذشته خنداننده شو 2 + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
بهار

بهار

چرا باید رامبد عذر خواهی کند ؟ مسابقه برد و باخت دارد وحید رحیمیان تمرکز درست و لازم و رو رفتارهای خودش نداره هنوز به پختگی کافی برای رفتارهای اجتماعی نرسیده استرس زیاد دارد وقتی تو جمع 100 نفری با یک تعریف از رقیب به هم می ریزه چطور می تونه تو اجراهای بعد موفق بشه همه داورها خیلی خوب و منطقی و با محبت با وحید برخورد کردند بهتر با منطق بیشتری برخورد کنیم نه با احساس و توهین .

پاسخ دادن 10 14
هانیه

هانیه

وحید با گریه کار خودتو پیش بردی تواصلا خوب اجرا نکردی گریه کردی مردم دلشون برات سوخت

پاسخ دادن 3 5
هانیه

هانیه

ایت خوب اجرا کر به نظر من اقای جوان ای کاش به وحید وقت نمیداد وحید کا مل اجرا نکرد ولی تو کا مل اجرا کردی محمد جوادم نباید میباخت من خیلی گروه اقای جوان را دوست دارم و بهتون رای میدهم

پاسخ دادن 1 2
ارمغان

ارمغان

به نظر من هر مسابقه ای اصولی داره که باید رعایت بشه اگه کسی به هر دلیلی از جمله هول شدن یا حتی مضطرب شدن از پس مرحله ای برنیاد طبق قانون مسابقه باید حذف میشد و اصلا نباید اجازه اجرای مجدد بهش داده میشد چون این یک مسابقه است و باید طبق استاندارد های بین‌المللی شوی استعداد یابی انجام بشه، حالا اینکه رامبد این اجازه رو به وحید داد به نظرم هوشمندی و بزرگ منشی اش رو میرسوند و این حرکتش قابل تقدیر هست نه توهین. متاسف شدم که مردم با احساساتی شدن عدالت رو در رای دادنشون کنار گذاشتن. آیت یک اجرای حرفه ای سخت و هوشمندانه رو طراحی کرده بود، پر از لحظات سورئال زیبا در مورد یک خواب. در نهایت هم با یک اجرای تمیز و پایانی زیبا و الهام گرفته شده، اجراش رو به خوبی تمام کرد. اما متاسفانه مردم در اثر یک حس هیجانی و برانگیخته شدن ترحمشون رای رو بر اساس شایسته سالاری ندادن و قطعا هر جایی که عدالت زیر سوال بره احساسی هم زیر پا گذاشته میشه، مگه آیت حس نداره. به نظرم هر کسی قبل رای فقط چند لحظه باید با منطق، انصاف و تشخیصش از استندآپ کمدی واقعی، رای میداد اون وقت اگر بازهم رای به وحید میداد و کمدی اون رو میپسندید میشد گفت که رای بر اساس سلیقه مردم صورت گرفته نه احساس. کمی هوشمندانه تر به عواقب تصمیم هامون فکر کنیم چون به قول رامبد فردا بچه های ما هستند که از ما یاد میگیرن که میشه با کم کاری و برانگیختن احساس هم کار رو پیش برد و این نتیجه اش در مقیاس بزرگ تر میشه نابودی اخلاق و دست نیافتن به موفقیت کامل در جامعه.

پاسخ دادن 2 1
زیزی

زیزی

بدبختانه مردم خیلی احساسی تصمیم میگیرن من خودم ترفدار هیچ کدام نبودم ولی اجرا های وحید خند دار نبود من اجرای آیتم دوست نداشتم ولی آیت کارشو تموم کرد ولی وحید االکی گریه کرد که مردم بهش رای بدن به نظر من اصلا حقش نبود امیدوارم آخر بشه

پاسخ دادن 1 0
مریم

مریم

به نظر من آقای به آقای وحید رحیمیان رای دادم چون این اجرا خراب شد و بعدش ترکوند و حتی اجراهای دیگش هم عالی بوده به نظر من معرکه بود

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف