نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون نقاط ضعف خندوانه در فصل سوم + عکس
خندوانه ، خندوانه فصل سوم
برنامه خندوانه که در فصل دوم با موفقیت چشمگیری همراه بود در فصل سوم با نقاط ضعف خود نتوانست انتظارها را برآورده کند.

دلایل افت و سقوط خندوانه در فصل سوم

خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره های سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و ... در مورد خنده و شادی گفت و گو می کند. خندوانه یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران محسوب می شود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی بهره نماند . این برنامه به برترین لبخند، تندیس به یادماندنی برنامه را تقدیم می کند. در این برنامه میهمانان، 5 ثانیه به دوربین لبخند می زنند.

خندوانه

رامبد جوان طراح و مجری خندوانه

جدا از بحث آزمون و خطا و ایده هایی که در فصل سوم با شکست روبه رو شد، خندوانه در این فصل به خاطر چند نقطه ضعف یا پاشنه ی آشیل اصلی آسیب دیده که اینجا بررسی شان میکنیم:

خندوانه

خندوانه در فصل سوم با نقاط ضعف فراوانی همراه بود

وسعت دکور ، چاله اول خندوانه

در فصل سوم، با دکوری در قد و قواره ی استادیوم های ورزشی روبه رو هستیم. تعداد مهمان ها زیاد و فاصله ی آنها با استیج، بیشتر شده. برنامه دقیقا از همین نقطه لطمه می بیند. حالت صمیمانه کاملا از بین رفته و دیگر هیچ تعاملی میان تماشاگران و افراد روی سن شکل نمی گیرد.

حضور بیش از حد اسپانسر ، چاله دوم خندوانه

در این فصل به صورت کاملا مستقیم و گل درشت، به اسپانسر پرداخته می شودو رامبد جوان در فواصل برنامه، مدام درباره ی حامی مالی صحبت می کند و بخش مهمی از برنامه به این امر اختصاص می یابد.

نبود خلاقیت در ساخت ترانه ، چاله سوم خندوانه

از ابتدای فصل سوم، هیچ گروه موسیقی خاصی در برنامه حضور پیدا نکرده است. حتی همان آهنگ خوانی های دسته جمعی هم زیاد جدی گرفته نمی شود. برنامه تیتراژ و موسیقی تیتراژ خاصی ندارد و به طور کلی، مسئله ی موسیقی در برنامه کاملا کمرنگ شده است.

ترکیب مهمان ها ، چاله چهارم خندوانه

بعید است کفگیر برنامه برای انتخاب مهمان های جذاب به ته دیگ خورده باشد. دلیل این مسئله معلوم نیست اما خندوانه از اول فصل سوم، مهمان ویژه و درجه ی یکی وارد برنامه نکرده. حتی در استندآپ کمد ی ها یا لباهنگ و خانواده ی باحال هم مهمان ها درجه ی یک نیستند.

دور شدن از وظیفه ی اصلی ، چاله پنجم خندوانه

در فصل سوم، به دلیل آشفتگی های زیادی که در آزمون و خطای ایده های مختلف وجود دارد، عملا وظیفه ی اصلی نادیده گرفته شده و کلا برنامه هدف خاصی را دنبال نمی کند. با یک برنامه ی شاد و سرگرم کننده اما بدون دلیل خاصی روبه رو هستیم.

 

نقاط ضعف خندوانه در فصل سوم + عکس

نقاط ضعف خندوانه در فصل سوم + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 31
برگرفته از همشهری جوان /م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 27 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف