دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پخش سری جدید خندوانه در نوروز 97 با حضور جناب خان؟!
خندوانه ، فصل پنجم خندوانه
تهیه کننده برنامه خندوانه در خصوص پخش فصل جدید خندوانه با حضور جناب خان گفت: درحال مذاکره با صاحب جناب خان هستیم اما چون مذاکرات چند جانبه است کمی زمان میبرد تا به نتیجه برسیم.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396
بازدید : 11,144 نفر

آیا جناب خان به خندوانه بازمیگردد

خندوانه برنامه پرمخاطبی در شبکه نسیم با اجرای رامبد جوان پیش از فرارسیدن ماه محرم به پایان رسید. رامبد جوان که چهار فصل از این برنامه را در شبکه نسیم روی آنتن برد فصل پنجم برنامه خندوانه را به زودی کلید میزند و خبرهایی از حضور جناب خان در این برنامه به گوش میرسد.

خبرهایی جدید از فصل پنجم خندوانه

سید علی احمدی تهیه کننده خندوانه درباره پخش سری جدید این برنامه گفت:زمان پخش خندوانه قطعا پس از محرم و صفر نیست اما در حال مذاکره برای تاریخ شروع آن هستیم.

وی افزود:من و رامبد جوان نظرمان این است که پخش "خندوانه" از عید آغاز شوداما این انتخاب یک نظر فی مابین است که مستلزم موافقت شبکه است اما در حال حاضر به قطعیت در این باره نرسیدیم.

رامبد جوان و جناب خان

رامبد جوان و جناب خان در خندوانه

وی درباره حضور "جناب خان" در سری جدید خندوانه که برخی رسانه ها به در مورد آن گمانه زنی می کنند اظهار کرد:تمایل و علاقمندی به حضور "جناب خان" همچون گذشته در "خندوانه" وجود دارد، در حال مذاکرات هستیم و صاحب عروسک "جناب خان" نیز در این باره تمایل دارد اما چون مذاکرات چند جانبه است کمی زمان می برد تا به نتیجه برسیم.

وی ضمن ابراز گلایه از برخی اطلاع رسانی ها در مورد برنامه خندوانه افزود:علاقمند به خبر رفتن در خصوص خندوانه نیستم چون اعتقاد جدی دارم که گمانه زنی ها در فضای مجازی جناب خان را از ما گرفت، قصدمان جسارت نیست اما تمایل به خبر رفتن درباره خندوانه نداریم و علاقمندیم در یک سکوت کامل خبر کار را پیش ببریم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

احمدی خاطرنشان کرد:وقتی قبل از تحقق یک ماجرا خبر منتشر می شود دردسر به همراه دارد به همین خاطر بدون خبری شدن و در سکوت پیش رفتن به ما کمک می کند. اجازه دهید پس ماه های محرم و صفر که ایام عزاست ما نیز در فرصت مناسب درباره برنامه "خندوانه" به نتیجه برسیم سپس اخبار را به گوش اصحاب رسانه خواهیم رساند.

زمان پخش سری پنجم خندوانه در سال 97

برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 27 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف