خوابگاه غیردولتی

خوابگاههای غیردولتی مجاز کشور اعلام شد

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1395کد مطلب : 36116زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس هیات مدیره خوابگاه داران غیردولتی کشور لیست خوابگاه های غیردولتی مجاز را که با همکاری شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه ها، شناسایی و ساماندهی شدند اعلام کرد.

لیست خوابگاه های مجاز غیردولتی در کشور اعلام شد

علیرضا شوکتی رییس هیات مدیره خوابگاه داران غیردولتی کشور گفت:تاکنون 147 خوابگاه غیردولتی در سراسر کشور که مطابق با دستورالعمل جدید تاسیس و اداره این خوابگاه ها هستند، با همکاری شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه ها، شناسایی و ساماندهی شدند.
 
وی افزود:بخشی از این تعداد خوابگاه های غیر دولتی که اسکان دانشجویان سراسر کشور را در قالب خوابگاه های پسرانه و دخترانه بر عهده دارند، عضو شرکت تعاونی خوابگاه داران غیر دولتی کشور و سایر تعاونی های غیر دولتی استانی است.
 
رییس هیات مدیره خوابگاه داران غیردولتی کشور با بیان اینکه تعداد متقاضیان برای دریافت مجوز تاسیس خوابگاه دانشجویی غیر دولتی بیش از تعداد فوق الذکر است، عنوان کرد:پرونده بخشی از این تعداد در حال بررسی و به محض صدور مجور اعلام می شود.
 
شوکتی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان سراسر کشور تاکید کرد ظرفیت کافی امکانات رفاهی برای تمامی دانشجویان جهت اسکان در این خوابگاه ها مهیا شده و دانشجویان و خانواده های آنان دغدغه و نگرانی جهت اسکان نداشته باشند چرا که شرکت تعاونی خوابگاه داران غیر دولتی کشور همواره پشتیبان دانشجویان بعنوان سرمایه های اصیل مادی و معنوی کشور بوده است.
 
وی لیست خوابگاه های غیردولتی مجاز و دارای مجوز را برای آگاهی دانشجویان و بهره گیری از خدمات آنها اعلام کرد که این لیست را در اینجا می توانید مشاهده کنید.

خوابگاههای غیردولتی مجاز کشور اعلام شد

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی