خوابیدن زیاد

دختری که روزی 16 بار میخوابد ! + عکس

کد مطلب : 73990زمان مطالعه : 2 دقیقه
به یکباره در دبیرستان وسط کلاس درس به خواب رفت ، بار دیگر در رستوران حین غذا خوردن سرش روی میز افتاد و خوابید تا اینکه بیشتر از قبل موجب حیرت و کنجکاوی دیگران شود.

مشکل عجیبی که دختر جوان را روزی 16 بار به خواب می برد

خواب بخشی از زندگی و امری عادی است که طبق مکانیزم طبیعی بدن در ساعات مشخصی اتفاق می افتد اما هستند افرادی که این طبیعی برایشان به صورت غیر طبیعی جریان دارند مثل " بلی" 24 ساله که ماجرایش را در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید.
" بلی هات " 24 ساله که یک مربی ورزشی است و از جسم و روحی سالم برخوردار است خوب طبیعی ندارد و همین امر او را به گونه ای دچار مشکل کرده است و طبق آنچه خودش گفته بدون اختیار روی بیش از 16 بار به خواب میرود.
اولین علائم این خواب غیر ارادی و غیرقابل کنترل در دوران دبیرستان برایش رخ داد و کم کم بیشتر شد تا جایی که اطرافیان به او برای مصرف مواد مخدر مشکوک شدند اما پزشک پاک بودن او را تایید کرد و گفت که این مسئله نیاز به برسی های دقیق تر دارد به مرور زمان این چرت ها و خواب بی وقت بیشتر شد تا جایی که به روزی بیش از 16 بار رسید و به طبع مشکلاتی هم ایجاد کرد.
خوابیدن زیاد

خوابیدن های مداوم دختر جوان

" بلا" اهل آکسفورد می گوید :این چرت های وقت و بی وقت من دیگران و اطرافیان را به این فکر می برد که من به دلیل مصرف مشروبات الکلی یکباره به خواب میروم در صورتی که چنین نیست.
وضعیتی که دارم موجب شده است که بدون اراده و خواست من یکباره خوابم ببرد و حتی اگر با تلاش کمی این مشکل را کنترل کنم بازهم وضعیتم عادی نیست چراکه بی حس گوشه ای می افتم و قادر به حرکت و صحبت کردن نیستم درست مثل اینکه تمام بدنم در خواب است و کنترلی روی اعضای آن ندارم.
این مشکل مدتها مثل یک کابوس همراه من بود و مانع از انجام فعالیت های روزانه مثل رانندگی ، شرکت در کلاس ها و .. میشد تا اینکه بالاخره برای کنترل آن به سراغ ورزش رفتم و حالا ساعتهای زیادی در طول روز ورزش می کنم تا از درون با این مشکل بجنگم.
دختر 24 ساله

دختر 24 ساله ای که به طور عجیب روزی 16 بار به خواب می رود

هرگز فراموش نمیکنم روزی را که برای این مشکل با والدینم نزد پزشک رفتم و او بدون توجه به وضعیت من سوال کرد که چقدر در روز الکل مصرف می کنم ؛ این مسئله مرا بسیار ناراحت کرد و با توضیحاتم پزشک را متوجه وضعیت جسمی ام کردم و او متوجه شد که این وضعیت ارتباط به یک شرایط نادر در من دارد.

دختری که روزی 16 بار به خواب می رود !!

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی