نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای نماز خواندن فلور نظری در کلیسا
فلور نظری ، بازیگران سینما و تلویزیون
فلور نظری بازیگر سینما , تئاتر و تلوزیون در اینستاگرام از خواب عجیبی که دیده بود تعریف کرد که گویا در حال نماز خواندن در کلیسا بوده است.
بازدید : 5,452 نفر

خواب عجیب فلور نظری

"فلور نظری "بازیگر سینما و تلویزیون علاوه برداشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است. وی متأهل و دارای یک فرزند پسر می باشد. نام پسر فلور نظری شروین است.

فلور نظری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از خواب عجیب که دیده بود گفت.

بازیگران سینما و تلویزیون

پست فلور نظری درباره خواب عجیبش


وی نوشت:

دیشب خواب دیدم خوابی عجیب ، در کلیسای زیبایی نماز می خواندم بعد ازنماز نوبت به دعا که رسید دیدم پشت سرم کلی آدم که هم دین من نبودند نشسته اند و با من دعا می خوانند اما نه به زبان خودشان به زبان من مانده بودم خدایا ، من اشتباهی اینجا نماز می خوانم یا آنها اشتباهی به زبان من دعا می خوانند در حیرت اینهمه ادم و فضا و صدای موسیقی که دعاخوانان را همراهی می کرد بودم که ، از خواب بیدار شدم در دستم کتابی بود که این صفحه اش را قبل خواب داشتم گویا می خواندم که خوابم برده بود مهم نیست ادمهای عاشق ِخدا کجا و چگونه اند آنها در اعتقاد و عشق بخدا از هم باید پیشی بگیرند ما جز در درک خالق هستی و دستورات و فرامینش که خلاصه شده در ادم بودن تمایزی نداریم .

ماجرای نماز خواندن فلور نظری در کلیسا

ماجرای نماز خواندن فلور نظری در کلیسا
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از عصر ایران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف