نمناک سرگرمیگوناگون مردی که از خواب 12 ساله بیدار شد + عکس
خواب ، خواب عمیق
مارتین پیسوریوس مردی که به مدت 12 سال در کما بوده به تازگی به هوش آمده است. او یک خواب عمیق و طولانی را تجربه کرده است و خانواده مارتین از خواب طولانی او بسیار نگران بودند.

امروزه بسیار می شنویم از افرادی که به کما رفته اند یا دچار خواب طولانی شده اند, اما معمولا افراد چند هفته یا چند ماه به کما می روند و وقتی مدت زمان کما طولانی می شود امید به زنده ماندن فرد هم کمتر می شود . در یک اتفاق جالب مردی پس از 12 سال کما به از این خواب عمیق بیدار شده و باعث شادی خانواده و اطرافیان شده است.

باورنکردنی نیست اما حقیقت دارد، مردی پس از 12 سال از کما بیدار شد؛ «مارتین پیسوریوس» تقریباً به مدت 12 سال در کما بود.دو سال اول دائم خواب بود سپس قدرت عضلانی خود را از دست داد و دیگر چشم باز نکرد. وی مبتلا به méningite cryptococcique «مننژیت کریپتوکوکسیک» شده بود و در اثر این بیماری به کما رفته بود.

داستان زندگی مارتین در بسیاری از روزنامه ها نوشته شد؛ وی به طور معجزه آسایی پس از 12 سال از کما بیرون آمد؛ مارتین به هافینگتون پست گفت:این مدت به من خیلی سخت گذشت. همه چیز را درک می کردم؛ بدن و پاهایم را نمی توانستم کنترل کنم یا حرف بزنم اما همه چیز را احساس می کردم. 

اکنون مارتین با همسر خود در هارلو  انگلستان زندگی می کند و فقط قسمت بالای بدن وی توانایی حرکت دارد. اما همین که زنده مانده است برای همسر او بسیار خوشحال کننده است.

 

بیداری پس از 12 سال

 

 

مردی که از خواب 12 ساله بیدار شد + عکس

مردی که از خواب 12 ساله بیدار شد + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 30
برگرفته از افکارنیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 26 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف