دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشوالیبال اصل ماجرای خواستگاری دختر والیبالیست از میلاد عبادی پور
میلاد عبادی پور ، والیبالیست قزاقستانی
خبرهایی در مورد اینکه یک دختر والیبالیست قزاقستانی از میلاد عبادی پور درخواست ازدواج کرده اما این خبر شایعه ای بیش نبود.
بازدید : 23,444 نفر

شایعه خواستگاری دختر قزاقستانی از عبادی پور

برخی از کانال های تلگرامی اقدام به انتشار خبری کرده اند که یک دختر والیبالیست چشم بادامی از میلاد عبادی پور درخواست ازدواج کرده است. گفته می شود این بازیکن عضو تیم ملی والیبال قزاقستان بوده و از علاقمندان عبادی پور است، اما این خبر که در کانال های تلگرامی دست به دست می شد تعجب و البته ناراحتی بازیکن جوان ایران را به همراه داشته است.والیبالیست قزاقستانی

دختر والیبالیست قزاقستان


این خبر در حالی منتشر می شود که این بازیکن و ستاره تیم والیبال کشورمان به تازگی در ایران ازدواج کرده است. وی در خصوص انتشار این خبر گفت:این موضوع را به شدت تکذیب می کنم. واقعاً تعجب می کنم که این خبرها از کجا منتشر می شود و نمی دانم چه منبعی دارد.

این در حالی است که تیم ملی والیبال ایران هم اکنون در ریو حضور دارد تا مسابقات خود در المپیک 2016 را پیگیری کند، اما تیم بانوان قزاقستان جایی در المپیک و ریو ندارد.

امید است این خبر هیچ آسیب روانی برای این والیبالیست و خانواده محترم وی به وجود نیاورد و وی در آرامش و آسایش برای کشورمان افتخار آفرینی کند.

اصل ماجرای خواستگاری دختر والیبالیست از میلاد عبادی پور

اصل ماجرای خواستگاری دختر والیبالیست از میلاد عبادی پور
3.7159
برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 118 41
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف