نمناک اخبارورزشی اصل ماجرای خواستگاری دختر والیبالیست از میلاد عبادی پور
میلاد عبادی پور ، والیبالیست قزاقستانی
خبرهایی در مورد اینکه یک دختر والیبالیست قزاقستانی از میلاد عبادی پور درخواست ازدواج کرده اما این خبر شایعه ای بیش نبود.

شایعه خواستگاری دختر قزاقستانی از عبادی پور

برخی از کانال های تلگرامی اقدام به انتشار خبری کرده اند که یک دختر والیبالیست چشم بادامی از میلاد عبادی پور درخواست ازدواج کرده است. گفته می شود این بازیکن عضو تیم ملی والیبال قزاقستان بوده و از علاقمندان عبادی پور است، اما این خبر که در کانال های تلگرامی دست به دست می شد تعجب و البته ناراحتی بازیکن جوان ایران را به همراه داشته است.والیبالیست قزاقستانی

دختر والیبالیست قزاقستان


این خبر در حالی منتشر می شود که این بازیکن و ستاره تیم والیبال کشورمان به تازگی در ایران ازدواج کرده است. وی در خصوص انتشار این خبر گفت:این موضوع را به شدت تکذیب می کنم. واقعاً تعجب می کنم که این خبرها از کجا منتشر می شود و نمی دانم چه منبعی دارد.

این در حالی است که تیم ملی والیبال ایران هم اکنون در ریو حضور دارد تا مسابقات خود در المپیک 2016 را پیگیری کند، اما تیم بانوان قزاقستان جایی در المپیک و ریو ندارد.

امید است این خبر هیچ آسیب روانی برای این والیبالیست و خانواده محترم وی به وجود نیاورد و وی در آرامش و آسایش برای کشورمان افتخار آفرینی کند.

اصل ماجرای خواستگاری دختر والیبالیست از میلاد عبادی پور

برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 128 43
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف