نمناک اخبارحوادث سناریوی خواستگاری خونین در تاکستان
خواستگاری خونین ، خواستگاری خونین
پسر جوان که در از سوی خانواده دختر مورد علاقه اش جواب رد شنیده بود برای جبران شکست عشقی اش دست به یک خواستگاری خونین زد .
تاریخ انتشار : 29 آبان 1395
بازدید : 1,512 نفر

خواستگاری خونین و پایان خط فرار جوان جنایتکار

خواستگار شکست خورده که پس از شنیدن جواب رد، دختر مورد علاقه اش و خانواده او را به رگبار بسته وگریخته بود سرانجام پس از دو هفته با ردیابی های گسترده پلیسی در مخفیگاهش به دام افتاد.
جنایتکارتحت تعقیب وقتی خود را در محاصره پلیس دید دست به خودزنی زد ولی با تلاش نیروهای امدادی از مرگ نجات یافت.

 روز جمعه چهاردهم آبان امسال مرد 40 ساله ای به نام فرامرز پس از شنیدن جواب رد از سوی دختر جوان و خانواده اش سناریوی شومی را طراحی و اجرا کرد.
 مرد انتقامجو پس از تهیه یک اسلحه کلاشنیکف، ابتدا در مسیر پدر و خاله دختر جوان در شهرستان تاکستان - واقع دراستان قزوین- قرار گرفت و با شلیک چندین گلوله آنها را هدف قرار داد که در این واقعه خونین پدر مریم به قتل رسید و خاله اش نیز مجروح شد که به بیمارستان منتقل شد ونجات یافت.
 
خواستگار کینه جو سپس برای کشتن مریم به محل کار او رفت و به محض روبه رو شدن با دخترجوان و چند زن دیگر همه را تهدید به قتل کرد و پس از شلیک چند گلوله، دختر مورد علاقه اش را هدف قرار داد و گریخت. او بلافاصله سراغ برادر مریم نیز رفته بود که در این جنایت ناکام ماند و به ناچارگریخت.
 
مریم - 30 ساله – پس از این جنایت با مرگ دست و پنجه نرم می کرد که پس از چند عمل جراحی با تلاش تیم پزشکی نجات یافت.
 
از سوی دیگر درتحقیقات پلیسی مشخص شد فرامرز از مدت ها قبل خواستگار مریم بوده و برای ازدواج با او بشدت پافشاری کرده است، ولی پدر مریم در تحقیقاتش پی برده بود خواستگار دخترش دارای چند سابقه کیفری است. حتی چند سال پیش هم به جرم قتل در زندان بوده که پس از جلب رضایت و بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافته و آزاد شده است. به همین خاطر با این ازدواج بشدت مخالف بود.
 
این شرور به شکل های مختلف برای خانواده مریم مزاحمت ایجاد کرده بود به طوری که او سال گذشته در اقدامی جنون آمیز ماشین پدر «مریم» را به آتش کشید. قاتل فراری پیش از این نیز با تهیه اسلحه به خانه دختر مورد علاقه اش رفته بود تا پدرمریم را بکشد که ناکام مانده بود. پرونده های شکایت از وی نیز طی دو سال گذشته در دادگاه های تاکستان، قزوین و... مطرح بود. سرانجام خواستگار کینه جو با طراحی سناریوی شومی، برای کشتن دخترمورد علاقه اش و خانواده او دست به اسلحه شد.
 
تلاش های کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری فرامرز ادامه داشت تا اینکه صبح پنجشنبه 27 آبان، کارآگاهان جنایی در ردیابی های پلیسی، مخفیگاه این جنایتکارفراری را شناسایی کردند. فرامرز که با دیدن مأموران شوکه شده بود وقتی خود را در محاصره دید در اقدامی جنون آمیز دست به خودزنی زد اما با تلاش بموقع کارآگاهان و نیروهای امدادی از مرگ نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد. 

سناریوی خواستگاری خونین در تاکستان

سناریوی خواستگاری خونین در تاکستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف